Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Eh?...

Eva Juhárová | 08.06.2013

prečo by došli argumenty, nedošli: proti variole sa neočkuje, vraj bola eradikovaná a aj očkovaním, sa hovorí. Iní hovoria o cieľavedomej a aktívnej spoluúčasti takých opatrení, aktívne vyhľadanie ohniska nákazy, ako napríklad izolácia nakazených, pálenie používaného šatstva a ak očkovanie, tak očkovanie tých najbližších. Inak o tomto kde očkovaní svojho času na vakcinologickom kongrese rozprával aj dobre naladený prof. Straka, priamy účastník záťahu tam v Indii, kde tak dobre poučili všetkých očkovacích pomocníkov zaočkovať všetko, čo sa hýbe, že zaočkovali aj tam prítomného zdravotníka: samotného Straku a to tou istou ihlou, akou pred tým popichali "domorodé" obyvateľstvo. Eradikácia ako z rozprávky, všakže. A k tej hepatitíde - tam pri tej eradikácii ako aj pri najrozličnejších podobných vpichoch sa veselo prenášala, aj so syfilisom a podobne, ale kiahne sú vraj preč.
Len sa dnes inak volajú :-)
Treba sa milý Ivan dovzdelávať aktívnym hľadaním informácií a nie tu skúšaním mňa, či mi dôjdu argumenty.
Hepatitída B sa očkuje, už v prvom roku v hexavakcíne, lebo veľké riziko hrozí, že dieťa touto zaujímavo prenosnou chorobou bude nakazené v nemocnici. Tým to odôvodňujú naše vakcinačné celebrity, napr. Mudr. Šimurka.
O tom, že by sa očkovala hep C neviem.
Osýpky vo Veľkej Británii- je to skôr hystéria úradov, ako realita.Ale samozrejme, nedodávam zdroje, lebo tie sú pre niekoho načisto nedôveryhodné, ale s tým nič nenarobím.
Ak Vás to už tak veľmi trápi, lebo zdá sa, že áno, ja si myslím, že očkovanie, čo sa týka akútnych prejavov niektorých chorôb, skutočne zaberá. Ale potlačenie akútnych príznakov nepokladám za prejav zdravia. Ako príklad uvediem ten vakcinačný vírus osýpok, čo sa usadí v lymfatickom systéme na stenách tenkého čreva, čo ho objavil tím Dr. Wakefielda. Ak ste doteraz udržali pohľad priamo, prosím, neprevracajte oči teraz, pri mene Wakefield. Ak sú Vaše vedomosti o súvise trávenia a psychológie (a teda o súvise trávenia a takých porúch, ako je autizmus) nedostatočné, predbežne Vám odporučím knihu Dr. Natashy Campbell-McBride, ktorá je aj v slovenčine: Syndróm trávenia a psychológie. Pani doktorka je atestáciou výživárka a neurologička a ponúka výbornú podpornú liečbu pre diagnózy: autizmus, ADD, ADHD, dyslexia, dyspraxia, depresia a schizofrénia. A predstavte si, ani z toto nemá bars veľký biznis, lebo základ je vo výživových odporúčaniach.
A ten mor stále myslím vážne a vážne myslím aj tú variolu. Nezveličujte jeden medicínsky vynález na záchrancu ľudstva. Vakcinácia potrebuje z piedestálu dole, do jedného radu s ostatnými postupmi, pomocou ktorých sa predchádza chorobám. A aj so všetkými tými benefitmi - pre koho akými.

Pridať nový príspevok