Nedůvěra

B. | 21.05.2013

Dobrý večer,

příběh je to velice smutný, ovšem sama mám jednu podobnou zkušenost - lékařka mých dětí mi udělala "jakousi službu" výměnou za změnu lékaře v důsledku stěhování (neuměla rozchodit změnu mého chování ze stavu "očkovací fanatik" na "odpůrce").
Tvrdě jsem ovšem narazila, když jsem si naivně myslela, že mé děti jsou zaočkované dostatečně na to, abych jim lidského pediatra zajistila až v době, kdy budu mít dostatečné informace z nového působiště.
Nějakou souhrou náhod jsem se dostala k pediatřičce, kterou vůbec nezajímaly logopedické problémy první dcery (tenkrát7), hubenost druhé dcery (tenkrát 5,5) a opožděný vývoj nejmladšího syna (tenkrát 2,5), ale u vstupní prohlídky řešila, že synovo očkování je neplatné a že je nutné jej buďto zaočkovat ihned dnes, jinak bude muset volat sociálku a celé očkování od začátku zopakovat - grrrr Z jejího chování bylo zřejmé, že by ho byla schopna za asistence iniciativní sestry v nestřeženém okamžiku odtáhnout do koutku, bodnout mu "zdraví" a se slovy: "... vidíte, ani to nebolelo ..." by mu razítkovala očkovací průkaz odznova! Přestěhovali jsme se o cca 70 km, pediatru jsme měli 75metrů od paneláku. A tak teď máme pediatra 163km daleko, ale dobrého :)

Pridať nový príspevok