Re:Re:Re:Re:mixér do zadku

xasvdfvdfvdsfv | 18.05.2013

jano: Čo mám prezradiť? Vy to nechápete?

Choroby popisované diagnózami neexistujú. Sú prejavom/dôsledkom niečoho iného. Napríklad jeden jed môže u rôznych ľudí poškodiť rôzne orgány a doktori to popíšu ako rôzne choroby, podľa toho aký orgán je zasiahnutý. Cukrovka (žľazy na tvorbu inzulínu), autizmus (mozog), hemoroidy (cievy v konečníku)... Okrem toho existujú reakcie tela - soplík, kašeľ, hnis, cisty, rakovina... Ale rôzne jedy môžu poškodiť aj ten istý orgán. Takže vašu cukrovku môžu spôsobiť rôzne jedy, mechanické poškodenie, dedičná choroba... Ja neviem čo to spôsobilo. Treba na to prísť. A až potom môýete začať liečbu, a to tak že:
1) odstránite príčinu, napríklad zdroj jedu
2) napravíte škody (vyčistíte telo od uloženého jedu, dáte dokopy potrhané tkanivo, budete jesť zdravé jedlo)

Chcete niekoho bezdtrestne zabiť? Pomaly ho otrávte. Dejiny ľudstva sú plné jedov, oficiálne sú prezentované ako choroby. Napríklad morová nákaza bol jed sypaný ľuďom do studní ako "prevencia" pred "morom". Všetky choroby ktoré sú očkované sú ten istý podvod, otrava vydávaná za chorobu. Hroby ľudí za posledných 200 rokov sú plné ortuti. Ortuť a iné ťažké kovy sú asi najzákernejší a najpoužívanejší jed - amalgámy v zuboch, očkovanie, chemtrails (hlavne keď prší), priemysel, poľnohospodárstvo...

Ak budete vedieť viac ako ostatní, určite nebudete bohatý, ale môžete byť mŕtvy, ako napríklad Anna Petek. Informácie naopak treba zverejniť aby sa ľudia spojili a už to nebude možno ututlať zabitím niekoho kto vie viac. Liečenie je jednoduchá vec. Vyliečiť sa dajú iba všetky choroby naraz, nedá sa vyliečiť iba jedna choroba. Berte všetko alebo nič. Živý organizmus je zložitý stroj stvorený bohom. Je veľa spôsobov ako ho možno pokaziť, ale je iba jeden spôsob ako môže dokonale pracovať.

Pridať nový príspevok