Re:imunita

Otec | 12.03.2013

S tymi okuliarmi je to o zisku, zlepsili sa pristroje, a teda ociar lekar bude tlacit na rodica aby kazdu blbost "liecil" u deti a teda ak nie sosovky aspon okuliare.

Vies ociar tiez zaraba na predaji skiel a sosoviek, okrem predpisovania. Sam som mal od lekarky doporucenie na konkretnu predajnu kde dostanem "zlavu" na okuliare :-) Samozerjme provizia z tych cca 200 e za okuliare ide jej, a takto ma tych provizii neurekom mesacne a o cca 1000-2000 eur do vacku mesacne viac - bezpracne za jednu vetu "chodte do predajne tam vam daju zlavu a garantujem vam ze to bude dobre"

ja napr. nenosim okuliare ked nemusim, co ti urcite lekarka bude vyhovarat, ze treba kazdemu natlaci ako ockovanie tak aj okuliare alebo sososvky :-D Toto je taka doba, prachy, prachy, aj tam kde nemusia byt....

Takze to ze ludia nosia okuliare nemusi byt tym ze maju zle zdravie a oci, ale tym ze niekto zaraba aj na tom ze maju trosku nezvycajny zrak, na ktory predtym by im nikto nid nepredpisal a "rodicia si to mozu dovolit" niektori, a radi zaplatia aj kazdu blbost pre dieta...

Pridať nový príspevok