Re:oni nevědí

Rodic dietata | 12.03.2013

Pani Elekova, musim to napisat znovu, lebo mi to neodoslalo. Ale o to to bude stavnatejsie.

Pani doktori (aspon v SR) su nie chudackovia, ale NADPRIEMERNE zarabajuci ludia. Vacsina populacie v SR, zije z hrubeho platu cca 600 eur (zdroj statisticky urad, median, nie priemerna mzda vratane doktorov a vojakov a politikov a IT-ckarov)

Cize suma sumarum s matkou ktorej sa dostane od statu milosrdne cca 220 eur a oslobodenie od odvodov na 3 roky, tak rodina v SR musi vyzit z cca 800-900 eur hrubeho. Co je priemerna mzda jedneho cloveka v CR. Cize chapem ze to vidite inak, nezijete v SR predpokladam, lebo citam ze zijete v Prahe takze sa prijmami pohybujete niekde v nasobkoch tychto cisiel.

Cize robit z lekarov chudacikov na peniaze v SR, no sorry, uplne odveci nazor.

Za dalsie, pisete, ze cca 40r lekar sa najskro ani nestretol s infekcnou chorobou, teda myslite ze asi on VO SVOJEJ PRAXI. Lebo ja nemam 40r, som typicke "husakove dieta" a zazil som sam osobne,
mumps,
ovcie kiahne
rubeolu.
Cize neviem, no, asi to myslite ze pediater vo veku cca 45r a menej by asi ani nevedel identifikovat infekcne ochorenie. V tomto mate asi pravdu, o to sa toho boji viac a chce mad od toho pokoj... a teda radsej budue ockovat hlava nehlava. Inu moznost ani nevidi, nevie co by realne urobil keby mal co i len jeden pripad rubeoly.

To ze lekari nemusia poznat zakony, resp. nechcu poznat, dalsia blbost. Ja musim poznat svoje pracovne zakony + zakladne ekonomicke zakony + zakony a vyhlasky o ockovani (kedze som rodic) a pediater ani nema cas (chudacik) ist na www.slobodavockovani.sk ab sa dozvedel co je nove alebo si ludia necenzurovane (ako to je bezna cenzura v prospech farmafiriem na diskusnych forach) myslia?!.
Divny nazor. Bezny clovek musi poznat vsetky zakony a coraz viac, lekar nemusi, nechce? :-D :-D

Rodic je klient, chlebodarca pre pediatra. Ak toto pediater nepochopi, ze rodic je ten za ktorym musi stat aj pred RUVZ, a ak treba tak aj klamat RUVZ a mlzit fakty, tak potom ano, pediater potom neprezije, lebo takeho pediatra postupne vsetci rodica odvrhnu a nebude mat klientov. Ja osobne som ich kopol do riti uz niekolko a kopnem aj dalsich bez milosti a zo dna na den, ak nebudu stat za mnou za rodicom a mojimi detmi..... Bez klientov (rodicov) nebude mat vykony a poistovna mu nepreplati nic, dokonca ani to za drzanie karty v evidencii lebo rodic je povinny mat nejakeho pediatra aby to “vychovne” na nejake to jedlo, aspon tie najlacnejsie blbosti od statu aspon matka dostala a foter aspon milosrdne ten danovy bonus.

ach jaj, niekedy mate dobre nazory ale niekedy je to az prilis divne v prospech “vas lekarov”. Co ste vy lekari, nieco extra co sa tyka povinnosti voci rodicom – klientom?

Mne osobne je jedno ze pediater je lenivy zadubeny hlupak, tak nech taky nie je. Doba je kruta a pokial sa aj pediatri neprisposobia realite a len vdaka komu ziju (rodicovi), tak proste skapu hladom...

Pridať nový príspevok