Re:Re:Supermama

Jao | 12.02.2013

KK, o život ide hlavne deťom po očkovaní. Ak nie hneď, potom isto v neskoršom veku. Ja sám som po očkovaní v predškolskom veku nafasoval alergie. Trápili ma celých 40 rokov, kým som sa ich nezbavil pomocou nových objavov v liečebných postupoch. Tie ale žiaľ u lekára nenájdete, hlavne nie u našich pediatrov. Je pravda, že si treba vyhradiť veľa času na štúdium, ale výsledok stojí za zdravie celej rodiny. Milá/ý KK, preto si deti naozaj liečim sám a naďalej aj tak činiť budem. Naozaj si myslíte, že ak sa zo stavebného robotníka môže jeho šikovnosťou stať špičkový kuchár, tak z inžinierov IT sa nemôžu stať kvalitní a hlavne vzdelaní poskytovatelia zdravia ? Vám naozaj stačí vidieť diplom o absolvovaní lek. fakulty a svoje zdravie zveríte tejto osobe ? O tom, kto a čo spackal polemizovať nemôžem, lebo takú príležitosť ten Váš vysnívaný pediater u mňa nedostane, takže o tom, čo sa nestane sa nedá hodnotiť. Hodnotiť sa ale dá to, že napriek zaočkovaniu mnohokrát aj tak ochorie to očkované dieťa na tie choroby, na ktoré by malo byť imúnne. Na dôvod sa spýtajte svojho pediatra. Určite bude mať jasé vysvetlenie. A aj na tieto deti budete podávať trestné oznámenia ? Ta to Vám držím palce. To sa potom upodávate tých oznámení.

Pridať nový príspevok