Joj joj joj

Fireman | 07.02.2013

...Nuz co uz ?! Kamil sa snazil byt gentleman...inak by tie tri kocky odisli s placom a moderatorka by musela tocit len a len o fotkach milych deticiek v pozadi...ta mlada mamicka...nuz Marian zbytocne ju hodnotis lebo tam bola len do poctu a asi aj omylom, so vsetkymi svojimi pocitmi, ktore sa snazila vyjadrit...pani primarka sa drzala na uzde, aby nevyprovokovala Kamila...no a moja milovana pani doktorka ?!?! ...tak ta zas slepo verila ze "elegantni pozdni vpaaad" ospravedlneny, vraj pracovnymi povinnostami, jej prinesie nejaku vyhodu...zial nestalo sa tak...aj som jej na zaciatku drzal palce, aby aspon spravne vymenovala svoje "plosne" ockovania a neustedrila si trapas ako hrom...ale mala radsej zostat vo svojej ordinacii a umyt aspon trikrat dlazku aj s oknami...rozhodne viac osohu by po nej zostalo ako na livechate s divakmi televizie joj joj joj......relacia absolutne nesplnila ocakavania ani otazkami moderatorky, ani odpovedami hostov...na pomere 1:3 absolutne nezalezalo...cele mi to prislo ako finale niektorych majstrovstiev sveta...ani jeden nechce urobit chybu, aby neprehral...a ked to dopozeram...tak si poviem ze nasa piata horska liga ukaze viac...

Pridať nový príspevok