Supermama

Jao | 07.02.2013

Mňa stále zaráža fakt, ktorý odznel aj v tejto "vzdelávacej" relácii - "Čo je pre mňa najdôležitejšie, že ja dôverujem svojmu pediatrovi. Ak mne môj vzdelaný a úžasný pediater povie, že toto je dôležité pre moje dieťa, tak je to dôležité pre moje dieťa. Toľko citát.
Ale ako môže matka, (otec) slepo zveriť zdravie svojich detí do rúk lekárovi ? Veď častokrát sa pediater s deťmi vidí niekoľko minút do roka. To mi chce tá matka (otec) povedať, že pediater vie o mojich deťoch toľko, že si je istý so správnou liečbou ? Veď je to len o výkone povolania a zarábaní peňazí ! Preto ja zodpovednosť za zdravie svojich detí nikdy slepo nezverím do rúk lekárov a o spôsobe liečby budem vždy veľmi nepríjemný a zvedavý a aj tak budem ten posledný, ktorý to schváli a nie klopiť zrak a nemo poslúchať týchto moderných "polobohov".
Rodičia, veď Vy ste aj podľa zákona zodpovední za zdravie svojich detí. Tak to nenechávajte slepo na lekároch. Deti budú mať 8 rokov, tým pádom zdravie študujem minimálne 9. rok. Takže námietka typu, že ja som lekársku fakultu neabsolvoval u mňa nemá žiadnu výpovednú hodnotu.

Pridať nový príspevok