Násilie versus sloboda a ľudské práva

Miroslava | 22.01.2013

Naozaj veľmi smutné, že sa niečo také ako nútené očkovanie deje v USA, či inde vo svete. Zvlášť v USA, ktoré bolo vždy symbolom a vzorom slobody, demokracie, ochrany ľudských práv.
Bez možnosti voľby, protestu pre rodičov vystavujú ich deti riziku autoimunitných, autistických, neurologických porúch, alergií, cukrovky, poruchy plodnosti, rakoviny pre ochranu proti nebezpečným infekčným chorobám. Pripadá mi to barbarské. Neočkované dieťa nemusí vôbec ochorieť na niektorú z chorôb, proti ktorým sa očkuje, a ak ochorie, môže ju prekonať bez vážnejších následkov - v oboch prípadoch bude na tom lepšie ako dieťa zaočkované - autistické, alergické, autoimunitné, s cukrovkou, v dospelosti neplodné alebo v detstve zomrelé na rakovinu alebo SIDS pár hodín či dní po očkovaní.
Vyvliekanie sa zo zodpovednosti za hrozné vedľajšie účinky očkovania, tvrdeniami typu "nesúvisí s očkovaním", keď niektoré sú uvedené aj v príbalových letákoch vakcín, je hanebné.
Mnoho vedeckých štúdií z viacerých krajín už dokázalo škodlivé účinky očkovania. Je hlboko nemorálne až zločinné dnes, keď je už široká verejnosť informovaná o škodlivosti očkovania, násilne niekoho očkovať. Každý rodič, ktorý má svoje dieťa rád, nedopustí takéto násilie a devastovanie svojho dieťaťa.
Rodičovi, presvedčenému o prospešnosti očkovania, nikto neupiera právo, dať si svoje dieťa zaočkovať.

Pridať nový príspevok