Re:Re:Co vy víte o očkování?

MUDr.Ludmila Eleková | 25.01.2013

Narážíte-li na tuto větu "Ale na školeních asi zjistili, že je třeba na ni dbát jen u některých substancí, mezi které naštěstí vakcíny nepatří."
nepochopil(a) jste, že to myslím ironicky. To citovaná dr. šíří nesmysly. To vám nedošlo? X nemusí vědět o očkování víc než ona, je to rodič a přišel se prostě zeptat. Místo takových anonymních výkřiků prosím napište, v čem konkrétně nemám pravdu. Hliník do mozku proniká, antigeny taky - důkazem je existence postvakcinačního zánětu mozku, který nezpochybňují ani zastánci očkování. Já jsem na rozdíl od citované dr. uvedla zdroje ke svým tvrzením.
Možná jsem chyběla na přednášce, ale zkoušku z neurologie i pediatrie jsem složila, obojí napoprvé a za jedna. Kromě toho jsem četla nejméně jednu knihu podrobně popisující vlivy poškozující hematoencefalickou bariéru (patří mezi ně i hliník), kterou citovaná dr. zaručeně nečetla, je to Excitotoxins, the taste that kills od prof. Russella Blaylocka (neurochirurga) a další studie o vlivech na HEB, vše anglicky.

Pridať nový príspevok