Re:Re:krásny článok - demagógia jak remeň :-)

juraj | 04.02.2013

Na vašom mieste by som nepísal o veciach, ktorým zjavne vôbec nerozumiete. Ale OK. Hlásate svoje nadprirodzené zjavenie, kde sa voda sype a piesok leje.

Takže pre úplnosť to, čo ste ako demagóg vynechali.

1. V Lotyšsku došlo k epidémii záškrtu výhradne v oblastiach, kde klesla zaočkovanosť. Tak, kde sa očkovalo ďalej, k ničomu nedošlo. Celoštátne tabuľky sú vám nanič.

2. Drvivá väčšinu chorých boli neočkovaní. V podstatnej vyššej miere ako ich je v populácií.

3. Čo je ale podstatné VŠETCI DO JEDNÉHO, ktorí zomreli, boli NEOČKOVANÍ. Ochorelo zopár očkovaných, čo je prirodzené, ale očkovanie ich ochránilo pred ťažkým priebehom ochorení.

Podobne funguje u detí aj očkovanie proti tuberkulóze. Ktoré mimochodom tí hnusní lekári, ktorí tak radi vraždia svojich pacientov asi aby mali menej roboty, už aj na Slovensku zrušili ako povinné, pretože si spočítali, že v dnešnej situácií je riziko z očkovania porovnateľné s rizikom ochorenia. Pri dnešnej incidencii tuberkulózy je efektívnejšie aktívne vyhľadávať chorých a liečiť ich ako očkovať. Ak by sa incidencia zvýšila, nastúpi zase očkovanie.

Pokračujte v blbnutí ale uvedomte si, že svojím oblbovaním môžete pomôcť pár nevinným deťom na smrť. Očkovanie so svojimi rizikami a účinkami je príliš zložitá téma, aby sa mohlo stať bez následkov objektom náboženského blúznenia.

Boj proti ľudskej blbosti sa vraj nedá vyhrať ale vraj sa to má skúšať.

Ja sa pre istotu na prahu staroby dám za svoje peniaze zaočkovať pneumokokovou vakcínou, lebo v mojom veku už pneumokok nie je sranda.

Pridať nový príspevok