Neustúpiť

Boris | 21.01.2013

Po všetkých tých článkoch, hodinách prezeraní citácii a argumentov mi to pripadá ako boj s veternými mlynmi, porušovanie zákonov, ústavy, slobôd, práv a povinností rodičov, zjavné a dokázateľné a doteraz som nepočul o žalobe alebo hromadnej žalobe (ku ktorej sa rád pridám), pretože je už hromada tých, ktorý s povinným očkovaním nesúhlasia. Osobne poznám aj troch lekárov, ktorí oficiálne odmietli zaočkovať svoje deti. Pod hrozbou postihov pred lekárskou komorou to bol odvážny čin, na druhej strane, postihom lekárov by ich mohli vyburcovať do šírenia osvety medzi verejnosťou a to si farmaceutické lobby nemôžu dovoliť, veď čo už môže byť horšie ako rebélia v ich vlastných radoch. Sme mladý pár a jediné čo nám ostáva je nesúhlasiť. Navzdory byrokracii, navzdory pokutám a žiadne osobné následky nás nepresvedčia zaočkovať naše dieťa. Koľkí rodičia čítajú zloženia potravín, oblečenia, hračiek, cumlíkov, BPA free a éčka a potom jedným vrzom nechajú vstreknúť toľké jedy a toxíny do malých a bezbranných telíčok. Aj keby ma mali zavrieť budem chrániť zdravie môjho dieťaťa. Tak odvahu rodičia. PS: N Acetyl L Cysteine (NAC) powders z eshopu a vitamín C v kvapkách by mali pomôcť zvládnuť niektoré ťažkosti. Chce sa mi napísať - o dávke a kontraindikáciám sa poraďte so svojim lekárom, ale natíska sa i iná otázka ktorú by som sa spýtal ... "koľko kvapiek Cebionu (vit.C) sa dáva na jednu kvapku formaldehydu vo vakcíne?!"...

Pridať nový príspevok