Přidávám se k modlitbě

Světlana | 11.01.2013

Všichni jsme jako mocné kapky v moři vody.Ovlivňujeme přinejmenším svoje nejblizší okolí./Je to jako když prší a kolem každé kapky se vytvoří soustředné kruhy,které se rozlévají dál a dál...tak je to s naším vlivem jednání-s jeho dosahem-/
Mohu druhému přát,aby se vnitřně naladil na mír a dobro v sobě,které pak projeví ve svém myšlení a chování./Když si ale přeji nějakou změnu,tak tou změnou musím být nejdříve já a takto ji nabídnout okolí.Začínám od sebe a posiluje mě pak to,že ty změny častokrát i vidím./Tedˇsi ale udělám čas na tatranský kongres a vědomě jim něco konstruktivního popřeji/.
Myslím,že jejich ochota-či neochota-dívat se na věci z jiné perspektivy,je ovlivněna jejich vnitřní odvahou.Přejme jim odvahu a sílu uvidět věci v dalším spektru možností./Pokud bychom nahlédli do dětství některých lidí ,asi bychom se divili jakou manipulací byli vychováni.Kdo nebyl svým okolím respektován v dětství-často si tento model přenese do dospělosti. Nerespektuje jiné názory.../Kdo chce manipulovat,tak atˇto dělá-já to s ním hrát nebudu.Já autorita-Vy autorita.

Pridať nový príspevok