Re:stydím se za vaše laické názory!!!

MUDr.Ludmila Eleková | 10.01.2013

Nestyďte se, poučte se. Např. zde https://www.genesgreenbook.com/content/proof-vaccines-didnt-save-us zjistíte skutečný příspěvek očkování k vymýcení nemocí versus hygiena a strava. Jde o oficiální statistiky a věřte mi, když jsem studovala medicínu, neukazovali nám je.
Zcela čerstvý pokus s hygienou v nehygienickém prostředí proběhl v Íránu a o jeho výsledcích si můžete přečíst zde https://vactruth.com/2012/12/29/simple-act-reduces-2-diseases/.
Stručně: chudinská oblast, bez kanalizace, všichni jedli totéž, skupina, která byla instruována, aby si myli ruce vždy po stolici, přebalení dítěte, před jídlem, před přípravou jídla a denně se vykoupali, vše s běžným mýdlem, měla o cca 50% nižší výskyt průjmů a zápalů plic u dětí. 50% během několika měsíců. Bez vedlejších účinků. Žádná vakcína nedokáže totéž.
Kromě toho, ty úžasně proočkované děti v Africe (/některé země mají stejnou proočkovanost jako my) mají přesto cca 20x vyšší kojeneckou úmrtnost než naše děti. Jak to vysvětlíte? Vakcíny přece zachraňují životy, díky jim nejsme nemocní, takže jak to, že ti černoušci stále umírají? Nechybí tam něco? Třeba to jídlo a čistá voda? a slušné bydlení?
Přečtěte si jakýkoli román od Balzaca, Victora Huga, Dickense a zkuste si představit, že tak žijete. Myslíte si, že by vás očkování zachránilo? Zlaté oči.
Kromě toho, váš příspěvek je mimo mísu. Ten článek je o tom, že doktoři nepoužívají fakta, ale psychologický nátlak. Kdyby doktoři uměli očkování obhájit, kdyby měli důkazy, že funguje a prospívá, nemusel by takový článek vzniknout a já bych ho nemusela překládat. Asi jste nikdy nezkusila s pediatrem mluvit o očkování. Mám v poště čerstvý příspěvek od jednoho otce, nahrál si to a je to přesně jako v tom článku. Dr. se urazila, apelovala na jeho odpovědnsot, vyhrožovala, vykládala kraviny, vyhrožovala nelegálními postupy, neuměla mu odpovědět na základní otázky o očkování atd.
Takže ten článek je skutečně ze života, bohužel.

Pridať nový príspevok