Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:nátlaky

Ing. Marián FILLO | 08.01.2013

Do tela sa síce dýchaním a potravou dostane väčšie množstvo, ale hneď z neho aj vylezie v priemere 99,7% "skonzumovaného" hliníka.

Oproti tomu je pri injekčnom podaní vstrebaných 100%. Rozdiel cca 300-násobný.

Skúste nejakú štúdiu alebo článok v peer-reviewed časopise, podľa ktorej sa pri pH 5,5 a za prítomnosti formaldehydu, následne premeneného na kyselinu mravčiu, nerozpustí významné percento hydroxidu hlinitého.

P.S.: Mňa nezaujímajú z prsta vycucané tvrdenia na pro- či anti-vakcinačných weboch, ani tie Vaše, ale seriózna veda. Alebo chcete povedať, že ste osobne skúšal rozpustnosť hydroxidu hlinitého pri pH 5,5 a štipke kyseliny mravčej? Ak nie, odkiaľ máte informácie o rozpustnosti hydroxidu hlinitého? Zaujímajú ma zdroje, o ktoré opierate svoje sebavedomé tvrdenia o rozpustnosti hydroxidu hlinitého. Dal som Vám odkaz na mainstreamovú medicínsku stránku, na ktorej sa píše:
"At physiological pH, aluminum forms a barely soluble Al(OH)3 that can be easily dissolved by minor changes in the acidity of the media"
Myslím, že zmenu pH o 1,85 nadol možno v pohode kvalifikovať ako "minor change", možno aj "medium change".
Ak máte zdroje, ktoré tomu protirečia, napíšte sem, prosím, odkazy na ne.

Len pre zaujímavosť: kyselina mravčia má pH 2,2:
https://chemportals.merck.de/slovakia/chemicals/kyselina-mravčia-98-100-%25/MDA_CHEM-100264/p_enmb.s1LiE4AAAEW7.AfVhTl

Pridať nový príspevok