Re:Re:Re:Re:Re:nátlaky

Iskander | 07.01.2013

Nie,neslo, bohuzial tie papiere nemozem nikomu poslat -iba ak ukazat nazivo - ako to ukazem aj SUKL - totiz nejde o moje dieta chvalabohu, a nebudem posielat papiere cloveka co mi doveroval a dal mi to vsetko prefotit(je to vela diagnoz a sprav samozrejme-nie jedna).Neuveril by si ani kebyze to mas priamo pod nosom. Ty veris len tomu co je vseobecne prijate a beries to ako samozrejmost. Ukazal som ten papier svojmu pediatrovi-aj svojmu kamaratovi lekarovi-bolo to encyklopedicke spravanie - obdivaja krutili hlavou a vykrucali sa ze to asi nemoze byt tak,ze sa urcite mylili(aj ked je tam viac lekarskych sprav od viacerych lekarov). Takze tak - clovek veri tomu comu chce uverit-kebyze tvoj syn,dcera skolabuje 2 dni po ockovani uz by si asi povedal ze to s tym nesuvisi - lebo vedecky prijaty fakt je ze to nie je mozne.Inac ten papier ukazem velmi rad SUKL, som zvedavy co mi na to povedia - ale uz to tusim,lebo som to ukazoval na ich specialnej ockovacej poradni - toto su ojedinele pripady - 1 z miliona a tak dalej...Len na jedno nezabudni - kazdy skor ci neskor zisti ako to cele v skutocnosti vyzera - bohuzial az na vlastnej chybe. Ked ti ta tvoja slavna a stopercentne vierohodna medicina otoci chrbat - musis si vyriesit svoje problemy sam..

Pridať nový príspevok