Testimony

Zixin | 16.07.2022

Ďakujem kráľovnej Zazi za lásku a pomoc, ktorú mi a mojej rodine preukazuješ. Volám sa Zixin Feng. Toto svedectvo je jedným zo sľubov, ktoré som vám dal a dúfam, že ho uvidíte. Milujem svoju ženu so všetkým, čo mám. Dal som jej všetko, čo som mohol, a ukázal som jej, ako mi na nej skutočne záleží. bola tiež veľmi dobrá ku mne a našim deťom. v skutočnosti opíšem naše manželstvo ako dokonalé manželstvo, ale všetko sa zmenilo v októbri 2021. Stala sa ľahostajnou voči mne a nášmu synovi. Niekoľkokrát som sa jej spýtal, čo sa deje, ale nepovedala nič. Skrátil som to, konečne opustila mňa a nášho syna v januári 2022. Skoro som sa zbláznil, náš syn stratil sám seba. Boli to pre mňa veľmi hrozné časy. rýchlo dopredu, otvoril som kolegovi vo svojej kancelárii môj problém a povedal mi o kráľovnej Zazi, že v minulosti pomohla jeho priateľovi a zachránila jeho manželstvo. naozaj neverím v duchovné veci, ale rozhodol som sa ju vyskúšať. Kráľovná Zazi mi povedala príčinu problému a do 4 dní bola schopná nájsť riešenie. Chlapci, moja žena je so mnou späť doma a naša rodina je opäť zjednotená. O niekoľko dní k nám prišla pani, ktorá ten problém spôsobila, aby sa priznala k svojim zlým skutkom a prosila o odpustenie. Moja rodina je ti navždy vďačná, Matka Zazi. Tu je jej e-mail: queenzazi1000@gmail.com a whatsApp: +447405594942 Pomôžte nám to zdieľať, kým sa to nedostane ku kráľovnej Zazi a možno pomôžete aj priateľovi.

Pridať nový príspevok