testimony

Nora Sebastian | 04.03.2020

Svedčím o Dr. Isikolovi. V lotériovej hre som vyhral 1,00 000 EUR,
Vzal som radu od niekoho, kto hovoril o tomto veľkom kúzle s názvom DR ISIKOLO, ktorý dal svedectvo na blog a povedal, ako mu DR ISIKOLO pomohol vyhrať v lotérii tým, že mu poslal výherné číslo, ktoré som bol zvedavý a myslel som si, že je to celý žart až kým som sa spojil s týmto kúzelníkom, aby som vedel, ako táto práca spôsobí, že trávim veľa kupovaním lístkov a nikdy nevyhrám. Kontaktoval som ho a on mi povedal potrebné veci, ktoré treba urobiť, a urobil som to a povedal mi, aby som čakal 3 dni a skutočne mi dal výherné čísla, aby som mohol hrať v lotérii, ktorú som urobil. Veríš, že sa volám prvý z víťazov. Povedal mi (môj syn, všetko, čo pre mňa musíte urobiť, je uistiť sa, že zdieľate tieto svedectvá ostatným, aby mohli tiež vyhrať lotériu, pretože nemám veľa času na pravopis na internete), preto som zdieľať toto svedectvo s vami, že ak chcete vyhrať v lotérii, vám môžu pomôcť tipy online, kontaktujte ho na jeho isikolosolutionhome@gmail.com alebo Whatsapp him on +2348133261196 je jediná odpoveď na tento problém, ktorý vyhral v lotérii

Pridať nový príspevok