Ďakujem, že si priviedol môjho manžela späť.

Eva Gertrud Lucas | 09.11.2019

Môj manžel ma opustil kvôli mojej bezdetnosti na 9 rokov. Moje srdce bolo rozbité, pretože som už nemohol znášať bolesť. Začal som hľadať pomoc na internete a našiel som článok (Elizabeth), v ktorom sa hovorí, že lord Zakuza jej pomohol získať späť svojho manžela po zaplatení niektorých (duchovných predmetov) použitých na prípravu kúzla, ktoré jej priviedlo späť do 24 hodín. Držal som sa jej svedectva a pripojil som sa k lordovi Zakuzovi a po naliatí mu dal bolesti, Lord Zakuza mi dal svoje slová, že otehotniem do mesiaca potom, čo sa môj manžel vráti. Veril som mu a riadil sa všetkými jeho pokynmi a zaplatil mu sumu 230 eur, aby mohol kúpiť (duchovné veci), ktoré potreboval na vyriešenie môjho prípadu. Bol som ohromený, keď mi zavolal manžel, že mi je ľúto, že sa vracia domov, a to sa stalo do 24 hodín po tom, čo lord Zakuza pre mňa pripravil kúzlo lásky. Môj manžel sa ku mne vrátil a tentoraz sme boli späť a nerozbitné. Po 2 týždňoch som bola tehotná pre svojho manžela a porodila som krásnu dcéru, ktorú sme nazvali (JOY). Možno by ste teraz prešli peklom, ale hovorím vám, že to nebude trvať večne, pretože Pán Zakuza je tu, aby nám všetkým pomohol. Môžete sa s ním zhovárať na linke WhatsApp na čísle +17405739483 alebo ho poslať e-mailom na adresu: doctorzakuzaspelltemple@hotmail.com, kde získate trvalé riešenie.

Pridať nový príspevok