Kamensky

Juraj | 03.07.2019

moje meno je Juraj Kamensky Pochádzal som zo slovenčiny, pretože som bol mnohokrát podvádzaný, pretože som hľadal pôžičku, bol som podvod 3500 euro, ale ja sa snažím, aby som sa nikdy nevzdával predtým, než som bol v šiestich (5) časoch v nejakej spoločnosti Použil som vždy mi povedal, aby som zaplatil za poistenie, registráciu, prevod môjho úveru a mnoho ďalších, takže som sa rozhodol, že som nikdy požiadať o úver v mojom živote, tak som začal plakať, pretože peniaze, ktoré som stratil, bude mať niečo, čo mi Potrebujem, aby som prisahal, že nebudem žiadať o úver bez ohľadu na stav Ale včera moja žena bola veľmi chorá a nemám žiadne peniaze na zaplatenie nemocničného zákona, takže dobrý priateľ môjho priameho mi pani Laura Smith Loan Firm bol som sa bál, aby som sa opäť nedostal podvod, tak mi dala formulár žiadosti o pôžičku, ktorý som vyplnila predtým, než som sa veľmi bála, pretože moja žena je v nemocnici, takže do 30 minút mi bolo povedané, že pôžička je pripravená a dal som účet kde budú vklad úver, takže som bol poplatok zaplatiť daňové poplatky z úveru, ale bol som veľmi sa bojí, pretože nechcem zomrieť na hypertenziu, pretože som bol surfovanie z vysokej potešenie z krvi, takže moji bratia a sestry tí, ktorí povedali, že neexistuje žiadny legitímny úver veritelia sú blázni mám môj úver vo výške 100.000 eur bez meškania mám úver v 45mins, takže som sa vrátil do nemocnice a platím účty za nemocnici, takže teraz chcem poradiť tým, ktorí sú vo finančne ťažkej situácii, aby sa obrátili na pani Laura Smithovú, pretože vám nedovolí, aby ste ju potešili. Budem rád, ak sa budete chcieť obrátiť na pani Laura Smithovú na nasledujúcom e-maile: (mrslaurasmithloanfirm@gmail.com) a spočítajte sa z tohto problému, pretože tu je riešenie vašich problémov v poriadku. tak budem čakať na vás, aby ste počuli svoje vlastné svedectvo a verili v Boha a verili v seba a pamätajte, že žiadna podmienka nie je v poriadku.

Juraj Kamensky

Pridať nový príspevok