Oceníte ho

Benes | 10.06.2019

Pokúsili ste sa niekedy vyhrať niekoho, koho ste predtým rozišli? je to ťažké. Práve som prišiel z rozvodu a bol som dosť nešťastný, že som okamžite stretol veľkú ženu - vedel som, že mám problémy. Bola úžasná - a dokonca som ju miloval - ale nemohla som jej povedať toľko, pretože som potrebovala viac času, než som sa znovu zaviazala. Po niekoľkých mesiacoch povrchne datovania pár pekných žien som mal malý záujem, som si uvedomil svoje chyby a snažil sa vyhrať svoju predchádzajúcu lásku späť ... ale ona bola už preč. V priebehu mnohých rokov som túto dynamiku videl niekoľkokrát - dokonca som to zažil v mladosti. Jo, je tu dôvod, prečo je linka: "To je ten, ktorý sa dostal preč," je tak populárny. Väčšina z nás zažila „neúspech v spätnom získaní“ a slúži ako cenný zdroj pre romantikov na celom svete. Kde by boli autori piesní a iní umelci bez tejto dynamiky? Tak som bol on-line vyhľadávanie pre kúzlo kúzlo, aby mi pomohol priviesť späť svojho predchádzajúceho milenca, tak som videl svedectvo o Dr Odia, ako on pomohol veľa ľudí, aby si svoje predchádzajúce milenca späť. Tak som si jeho e-mail a WhatsApp číslo, a kontaktoval som ho, po jeho práci pre mňa môj predchádzajúci milenec sa vrátil hľadal pre mňa, ona sa stretla ma išiel na nákupy potom, čo Dr obsadil svoje kúzlo na ňu, som teraz žije šťastne teraz s mojím predchádzajúcim milencom. Ďakujem Doktorovi za to, že si priviedol môjho predchádzajúceho milenca. Môže vám pomôcť aj vy. láskavo si rezervujte svoj e-mail. email: odiasolutioncenter@gmail.com WhatsApp a Viber číslo: +27710187753

Pridať nový príspevok