vrátiť späť svojho milenca

Derby | 21.05.2019

Ako sa vrátim k manželovi. Am Silvija Patrik podľa mena Nikdy som neveril v láske kúziel alebo kúziel, kým som sa stretol s týmto mágom, keď som išiel navštíviť môjho priateľa v Afrike tento rok na obchodnom samite. Myslel som, že muž menom Dr. Ologhodo bol naozaj mocný a on mohol pomôcť s kúzlami, ktoré by vám vrátili stratené, milencov a kúzelné peniaze, mágiu alebo mágiu pre dobrú prácu alebo šťastie. Teraz som šťastný. Svedčím o tom, že muž, ktorého som chcel vziať, ma opustil 5 týždňov pred svadbou a môj život bol hore nohami, pretože náš vzťah trvá 3 roky. Naozaj som ho milovala, ale jeho matka bola proti nám a nemala dobrú platenú prácu. Takže keď som sa stretla s týmto čarodejníkom, povedala som mu, čo sa stalo a vysvetlila mu situáciu. Spočiatku som bol nerozhodný skeptický a pochybný, ale práve som to skúšal. A za dva dni, keď som sa vrátil do Nemecka, mi zavolal kamarát (teraz manžel) a prišiel ku mne a ospravedlnil som sa, že všetko bolo vyriešené so svojou matkou a rodinou a dostal nový pracovný pohovor, aby sa oženil. Neveril som tomu, pretože Dr.Ologhodo sa ma opýtal na meno a meno môjho priateľa a na všetko, čo som chcel, aby to urobil. No, teraz sme šťastne ženatí a očakávame naše malé dieťa a môj manžel tiež dostal novú prácu a náš život sa stal oveľa lepším. Jeho email je: dr.ologhodospellwork@gmail.com alebo Whatsapp ho na 2348156911977.

Pridať nový príspevok