Re:Re:Senior

Ing. Marián FILLO | 06.01.2013

"Proč by si mocní otravovali svou atmosféru, kterou dýchají sami, jejich příbuzní a známí?"

Toto je aj pre mňa otázka, že prečo by mocní otravovali sami seba?
U vakcín nie je čo riešiť - tam sa očkujú jednotlivci, takže vybraní jednotlivci (tí mocní) sa jednoducho zaočkovať nedajú. Ale sprejovanie z výšky niekoľkých kilometrov má tak veľký dosah na všetko (priamo na ľudí i nepriamo skrz potraviny z "posprejovaných" polí a vodné zdroje), že by sa museli všetci mocní vysťahovať dosť ďaleko mimo "sprejovaných" veľkomiest, jesť a piť len to, čo je z oblastí najmenej desiatky kilometrov vzdialených od "sprejovaných" oblastí. To ale mocní očividne nerobia, prinajmenšom nie všetci. Veselo si nažívajú trebárs v "sprejovanej" Bratislave. Takže toto mi naozaj nesedí.

Každopádne tento web nie je zameraný na konšpirácie, a už vôbec nie je o chemtrails. Je o očkovaní a o s ním úzko súvisiacich zdravotných otázkach (čo rakovina je, keďže rakovina je v podstate poruchu imunity a očkovanie je o imunite), tak by som poprosil vrátiť sa k téme a chemtrails (ak chcete) rozoberať na orgo-net.blogspot.com alebo iných weboch, čo sa tomu venujú, nie tu.

Pridať nový príspevok