mark@gmail.com

mark | 28.07.2020

Moja žena a ja sme sa za posledných 15 rokov vydali a máme krásnu 12-ročnú dcéru. Počas celej doby to bola milostná aféra a nemilovala som nikoho na svete viac ako ju milujem.

Na začiatku sme mali ťažký život s finančnými problémami, ale teraz sme ich prekonali a posledných 5 rokov žijeme veľmi pohodlným životom. Strávili sme spolu veľa času a až do roku sme mali naozaj nulové problémy.

Vlani v júli sme išli na víkend na hotel a keď sme sa vrátili, moja žena sa priznala, že plačem, že začala fajčiť. Reagoval som veľmi zle (teraz to chápem) a snažil som sa ju donútiť vzdať sa, vždy preto, že mi to záleží. Minulý rok sme mali 6 incidentov, pri ktorých sme vždy mali rovnaké zápasy z toho istého dôvodu. Zatiaľ čo doma nefajčila, v práci fajčila. Cez víkendy navštevovala milovaného človeka, ktorý žije blízko nášho domu, kam chodila pol hodiny, aby fajčila.

Naše víkendy boli stresujúce kvôli jej novému zvyku a pred mesiacom si vzala veci, prenajala si byt a presťahovala sa tam. Bol som vonku s mojou dcérou, keď sa to stalo a keď som sa vrátil domov a videl som stratené veci, ktoré som v podstate narazil. Po dobu 2 až 3 týždňov som urobil všetky chyby žobrania a plaču, ale jej srdce bolo také tvrdé, že som nemohla uveriť, ako sa ku mne chovala.

Minulý týždeň som sa rozhodol pre dovolenku so svojou dcérou. Moja žena sa ma tento minulý týždeň vôbec nekontaktovala, ale kontaktovala našu dcéru ráno a večer jej poslaním textových správ, urobila som všetko, aby som ju dostala späť, ale viem, že cesta .. len pred 2 mesiacmi som absolvovala článok on-line predtým, ako som videla ženu zdieľajúcu nejakú vďačnosť za mocného muža, ktorý jej pomáha priniesť mier do jej domu, bola som ohromená svedectvom a rozhodla som sa to vyskúšať. Vysvetľujem celý problém, môj doktor, Dr.Pellar. sľúbil, že mi pomôže a on, ako sľúbil, sa moja žena vracia žobranie, dokonca prestala fajčiť. Jeho meno je možné pochváliť .. pre viac informácií ho môžete kontaktovať, ak potrebujete pomoc, ak máte doma problémy .. email drpellar@gmail.com

Pridať nový príspevok