svedectvo

adewale | 08.04.2020

Ahoj. Som tu, aby som propagoval prácu môjho otca. Pomáhal mi v živote, duchovnom otcovi, ktorý sa stará a lieči Boh. Volá sa Dr. OSUNOGIE (veľmajstri), žijúci v štáte @ Osun. Môže vám veľmi pomôcť a neprestanem o ňom hovoriť, pretože je pre mňa úžasným otcom. Je veľmi silný, je to skvelý muž s prorockým slovom, špecializuje sa tiež na všetky druhy kúziel, ako napríklad: Ak chcete svojho bývalého manžela alebo bývalú manželku späť, ak máte vždy zlé sny, chcete byť povýšený v kancelárii, ak chceš dieťa, chceš byť bohatý s ľudskou obeťou alebo bez nej, chce si navždy spojiť svojho manžela / manželku s tvojou manželkou, ak nedokážeš uspokojiť svoju túžbu po sexe kvôli nízkej reakcii, ak Vaša menštruácia odmietne vyjsť deň, kedy má prísť alebo prepadnúť, ak vaša práca odmietne zaplatiť plat, ľudia, ktorí vám dlhujú ?. vyriešiť problém s pozemkami a dostať ho späť, Nechajte ľudí poslúchať moje slová a splniť moje želanie, ak ste už roky boli v zahraničí bez víza alebo bolo vaše vízum zadržané alebo oneskorené, veľa ľudí úspešne pracuje na tomto mužovi. (osunogie@gmail.com) Vyskúšajte a VAŠE problémy sa stanú svedectvom.

Pridať nový príspevok