Re:typické

Ing. Marián FILLO | 29.12.2012

Ja mám skôr dojem, že im nejde o pravdivé zodpovedanie otázok znepokojeného občana, ale o jeho čo najrýchlejšie odbitie, "nech neotravuje", aj za cenu vyslovených nezmyslov, pravdepodobne v domnienke, že ak pýtajúci sa neuvedie nijaké tituly typu MUDr. alebo RNDr., tak to bude asi úplný idiot, čo zožerie všetko aj s navijakom - aj sebeväčšiu hlúposť či vyslovené protirečenie.

Inak s tým vylučovaním hliníka je to na zaplakanie, lebo to absolútne nemá logiku, aby sa 70% niečoho NEROZPUSTNÉHO vylúčilo do 24 hodín močom, keď obličky (ledviny) filtrujú to, čo je ROZPUSTENÉ vo vode (teda v moči).

Tak by ma vážne zaujímalo, ako si samozvaní "odborníci" asi tak poradia so serióznymi medicínskymi problémami, keď nedokážu pochopiť ani takúto úplne primitívnu vec (a to vrátane RNDr. Mareka Petráša, ktorý ma svojím článkom o hliníku vo vakcínach, v ktorom tvrdí obdobné nezmysly, hlboko hlboko sklamal).

Ale s tým hliníkom sú v průšvihu tak-či-tak. Buď sa ten hliník rýchlo vylúči (čo znamená, že sa dočasne prudko zvýši hladina hliníka v krvi, vďaka čomu hliník prenikne do mozgu, srdca, svalov, sleziny, kostí ...), alebo sa vylučuje dlho a pomaly, čo zase znamená, že má veľa času na spôsobovanie alergií, rakoviny, neurologických a autoimunitných ochorení v tele. Tak-či-onak, všetko špatne.

To vo výsledku znamená, že hliník vo vakcínach bol od prvopočiatku úplne idiotským nápadom, ktorý je očividne slepou uličkou vývoja, a najlepšie by bolo, keby to nikdy nikomu ani len nenapadlo.

Pridať nový príspevok