Senior

Helena | 26.12.2012

Ďakujeme pán Ing. Fillo, že ste nám preložili tento článok z môjho obľúbeného webu www.naturalnews.com
Na tomto webe sa okrem iného aj dočítame, že všetky streľby v školách sú prevedené žiakmi na psychiatrických liekoch, že aký obrovský biznis okrem očkovania sú psychiatrické lieky. Ako farmaceutické firmy podplácajú lekárov len aby ich predpisovali. Ich plán je aby každý človek bol na psychiatrickom lieku (aby sme boli totálne manipulovateľní, totálne zombie).
Pred chvíľkou som prečítala ďalší zaujímavý článok: https://morgellonsresearchgroup.com/sample-letter/ o postreku chemtrailsom kde hlavná zložka je hliník. Preto je toľko autizmu, Alzheimera, zničí to ekológiu, zdravie...
Pred pár dňami ste uverejnili článok aké zlé je používať deodoranty s hliníkom pod pazuchu. Už dávnejšie bol o tom článok aj na www.badatel.sk Keď ja som bola dieťa ešte takéto "nenormálnosti" neexistovali ako holenie nášho ženského tela, piercing, tatoo... Ale dnes herci sú podplácaní a nám prezentujú všeliaké nenormálnosti za peniaze...

Pridať nový príspevok