Re:Re:Rastovi

Ing. Marián FILLO | 14.12.2012

OK. Takže de facto priznávate, že Vaše "poznatky" o očkovaní sú na úrovni viery. Veríte, že očkovanie prináša viac dobra než zla. Veríte, že neočkovanie prinesie horšie následky než očkovanie.

A teraz fakty:
Vo VAERS (Systém hlásenia nežiaducich účinkov očkovania v USA) je zaznamenaných v túto chvíľu rovných 200 prípadov neutropénie, 1412 prípadov leukocytózy, 530 prípadov leukopénie atď. atď.

Podľa Vás je všetko toto len náhoda a tí lekári, čo tieto nežiaduce účinky očkovania hlásili, sú podľa Vás zrejme úplní idioti, lebo predsa aj malé dieťa vie, že leukocytóza, leukopénia, neutropénia atď. nemôžu ani vo sne byť spôsobené očkovaním?
Rozumiem tomu správne?

Súdne procesy proti výrobcom vakcín nie sú preto, lebo si vhodným lobbingom zaistili už v roku 1986 zbavenie sa právnej zodpovednosti za nežiaduce účinky očkovania. Písali sme o tom už niekoľkokrát, viď napr. tu:
https://www.slobodavockovani.sk/news/poskodeni-ockovanim-kam-sa-podel-sucit/
To sa týka v USA. V iných krajinách je to tak nejak podobne, alebo ak aj nie explicitne čierne na bielom, tak by napr. u nás žalobca musel so 100% istotou dokázať, že práve očkovanie (a nič iné) spôsobilo jeho zdravotný problém, ale to v drvivej väčšine prípadov dokázať nejde, navyše dôkazy by posudzoval súdny znalec (napr. prof. Dluholucký), ktorý je viac či menej zaviazaný výrobcom vakcín, čiže nejakú nestrannosť od neho (a tým pádom od celého súdu) naozaj nemožno očakávať. Keďže očkovanie jednoznačne spôsobuje aj veľmi vážne zdravotné problémy (ba aj úmrtia), otázkou je len že ako často, samotný fakt, že nikto nikdy v histórii Slovenska či Česko-Slovenska nedostal odškodnenie za škody spôsobené povinným očkovaním, hovorí jasnou rečou o tom, že výrobcovia sú de facto (hoci nie de iure) imúnni voči zodpovednosti za očkovaním spôsobené škody - tak v USA, kde to je čierne na bielom, ako aj u nás či v Česku, kde to síce nie je nikde explicitne uvedené, ale akýkoľvek pokus o žalobu výrobcu je vopred odsúdený na nezdar.

Pridať nový príspevok