Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:to je 1 april?

Ing. Marián FILLO | 13.12.2012

Gupta RK, Rost BE, Relyveld E, Siber GR:
"Adjuvant properties of aluminum and calcium compounds"
Pharmaceutical Biotechnology, 1995, 6:229-248

"Limitations of ALUMINUM ADJUVANTS include local reactions, PRODUCTION OF IgE ANTIBODIES, ineffectiveness for some antigens, and inability to elicit cell-mediated immune responses especially cytotoxic T-cell responses."


https://en.wikipedia.org/wiki/Immunoglobulin_E

"IgE also PLAYS AN ESSENTIAL ROLE IN type I hypersensitivity,[7] which manifests various ALLERGIC DISEASES, such as allergic asthma, allergic rhinitis, food allergy, and some types of chronic urticaria and atopic dermatitis. IgE also plays a pivotal role in allergic conditions, such as anaphylactic reactions to certain drugs, bee stings, and antigen preparations used in specific desensitization immunotherapy."


No a teraz sa pozrite na množstvá výrobcami úmyselne pridaného hliníka (nehovoriac o neúmyselnej kontaminácii hliníkom) vo vakcínach s platnou registráciou na Slovensku:

https://www.slobodavockovani.sk/news/hlinik-v-ockovacich-latkach-s-platnou-registraciou-na-slovensku/

Hliník je úmyselne pridávaný do 5 zo 6 povinných vakcín.


Inteligent to už, myslím, pochopil, ale pre pomalšie chápavých pre istotu ešte pripájam stručné zhrnutie:
1. väčšina (5 zo 6) povinných vakcín obsahuje hliníkové adjuvanty.
2. hliníkové adjuvanty => tvorba IgE
3. IgE => alergia

Comprendo?


P.S.: Dnes je už každé 3. dieťa na niečo alergické, mnohé aj na viac vecí naraz. Za niekoľko rokov už každé 2. dieťa bude na niečo alergické. Za posledných 15 rokov boli do povinného očkovania na Slovensku pridané očkovania proti 3 chorobám, pričom všetky tri očkovacie látky sa nezaobídu bez hliníka. Náhoda?

Pridať nový príspevok