Re:Vážení vedci...

Ing. Marián Fillo | 12.12.2012

Čítajte poriadne, prosím.
V pôvodnom článku je predsa jasne napísané, že zrejme nie všetky hlásené problémy boli spôsobené očkovaním, a to isté predsa pripúšťam aj ja vo svojom komentári.

Navyše NEJDE o údaje z klinických skúšok, ale o spontánne (rozumej: nie povinné) hlásenia z postmarketingového sledovania.

Takže to, čo píšem, je úplne korektné, zatiaľčo Vy ste sa dopustil na podstatne kratšom mieste hneď niekoľkých preukázateľných prehmatov a prehreškov voči pravde a vede.

Ale nebudem sa znižovať na Vašu úroveň, aby som Vás nazýval iniciatívnym blbcom, obzvlášť keď zoberieme do úvahy, že na viaceré z uvedených vážnych nežiadúcich účinkov už boli publikované štúdie (s ktorými očividne nie ste oboznámený), v ktorých sa napr. rozoberajú mechanizmy vzniku týchto nežiadúcich účinkov pôsobením zlúčenín hliníka (či inej prídavnej látky) vo vakcínach.

Ťažko viesť serióznu debatu s niekým, kto sa neunúva ani len poriadne si prečítať to, čo skritizuje pod čiernu zem. Jedno je však úplne isté: skutočne vedecký prístup vyzerá úplne inak, než takýto kritik predvádza.

Pridať nový príspevok