Re:Re:Re:Senior

MUDr.Ludmila Eleková | 09.12.2012

Možná i u vás jste mohli můžete vidět seriál Jste to co jíte. Tlustí lidé se nechají nafilmovat, jak hubnou, provází je tím lékařka a výživový poradce. Mě ten seriál fascinuje a když začal, dívala jsem se na každý díl. Pořád mi to totiž nedávalo smysl. Na obrazovce defilovali lidi s 150kg, zdravotními problémy, přesto často docela mladí, jedli naprosté hnusy a když jim ta dr. osobně čistila lednici, vyhazovala ty humusy a říkala jim, co vlastně jedí, koukali jak blázni. V pořadu se používá velmi chytrý psychologický trik, účastník psal, co za týden snědl a oni to pak dali všechno na "stůl hrůzy". Byl to obvykle velmi nechutný pohled, u mnoha lidí tam za celý týden nebyl kousek čerstvé zeleniny nebo ovoce, dokonce ani vody, jen limonády, coly apod. Bylo zajímavé ty lidi pozorovat, když se jim to ukázalo. Mnoha skutečně nedocházelo, co vlastně jedí.
Mně na tom nebyla jasná jedna věc, a to jak je možné, že se někdo vykrmí na 150kg, že jim to nezačně vadit, když mají 80-90, že to neřeší, když přiberou 1-2 konfekční velikosti a musí si kupovat nové kalhoty. Pak mi nebylo jasné, jak to, že některým není vůbec zřejmé, že jejich vizáž a zdravortní stav souvisí s tím, co strkají do pusy. Když jim ta dr. vysvětlovala, co v jejich těle dělá všechen ten tuk, chemie apod, co jedí, koukali jak z jedle. Někteří byli na pohled jednoduššího myšlení, ale někteří nebyli. Přesto všichni jedli naprosto strašně. Můj názor je, že většina lidí skutečně vůbec netuší, co by měli jíst, mnoho lidí konzumuje ty hnusy, protože to je "normální", jedí to všichni, jedli to doma, jedli to jejich rodiče a prarodiče, vaří se to ve školních a závodních jídelnách, dostanou to v restauraci v poledním menu. Mnoho lidí neví, že zelenina není dekorace na talíři, že není otázkou volby ji jíst nebo nejíst, netuší, že bez významné konzumace zeleniny prostě nebudou zdraví. Mnoho lidí nečte etikety a netuší, co kupují.
Pak se může stát, že celý život jedí hrozně a diví se, že mají "najednou" infarkt, cukrovku, rakovinu a pod.
Mnoho dnešních lidí v našich zemích je v oblasti výživy stejně nevzdělaní, jako byli naši předkové ve středověku nevědomí v oblasti hygieny. Dokud se to nezmění, tzn. nezmění se celkové výživové prostředí, většina lidí bude jíst tak, jak dosud. Se všemi důsledky. A pak tu samozřejmě máme ty, kteří vědí, ale nedbají. Porotže dokud je nic nebolí, myslí si, že jsou zdraví. Mnoho lidí ani netuší, jak vypadá a jak se vnímá plné zdraví, jednou na desetinu plynu a považují to za normu. Pak nemají pocit, že by jim něco chybělo.

Pridať nový príspevok