z vlastnej skusenosti...

alena | 02.12.2012

Kazdej tehotnej buducej mamine by som na zaklade vlastnych skusenosti chcela poradit,aby sa v case pred otehotenim a pocas celeho tehotenstva a dojcenia vyhybali vsetkej chemii /ako sa len bude dat/-ci uz v potravinach,,kozmetike,ci nebodaj v zbytocnych ockovacich latkach, jedli vela zeleniny,ovocia a pestru stravu, doplnali kyselinu listovu - ja sa toho drzim a mala som bezproblemove tehotenstva a mam 2 krasne zdrave deti. Ak som v case tehotenstva aj citila,ze na mna nieco "lezie",pri prvych priznakoch skrabania v hrdle som si nasadila homeopatika,propolki, vit. C, vit.D a za 2max.3 dni som bola uplne fit, v case tehotenstva treba vela oddychovat,vela spat,(samozrejme prechadzky na cerstvom vzduchu) a to je cely "recept" na ZDRAVIE-ci uz pre matku alebo dietatko...urcite neverte reklamam v casopise typu Mamina,kde nebodaj budu odporucat nejake ockovanie proti chripke - to je skor recept ako zvysit riziko pre plod-na neuspesne dokoncenie tehotenstva :-( - co je urcite snom Billa Gatesa and company (lebo je nas tu uz PRILIS vela!), ale nie sen buducej maminy...takze sa nedajte oblbnut reklamami a uplatnymi "lekarmi",ktori vam vakcinu budu vnucovat pocas toho najzranitelnejsieho obdobia pre Vase vyvijajuce sa dietatko...Ked telu zabezpecite prisun dostatku vitaminov,budete oddychovat, nestresovat sa, Vas imunitny system vsetko zvladne,naucte sa mu doverovat - vsak Vase telo je schopne z 1 bunky vytvorit noveho cloveka,tak je nacase doverovat vlastnemu telu a nebat sa,ze bez prisunu nejakeho chemickeho koktejlu v injekcii to nezvladneme :-) :-)

Pridať nový príspevok