Re:Re:Re:Re:Re:viac choré?

MUDr.Ludmila Eleková | 15.11.2012

Vážená rozhorčená matka, nevím, jestli i mě budete považovat za debila, přestože jsem na rozdíl od vás medicínu vystudovala.
A na rozdíl od většiny svých kolegů jsem systematicky studovala i očkování. A na rozdíl od názorů, které nesouvisle a emotivně prezentujete (že bez očkování tady budou řádit nemoci), máme s panem Fillem pro svoje názory vědecké důkazy. Ty jsou běžně dostupné na internetu, stačí začít klikat.
Například existují studie dokazující, že očkované děti víc umírají a když neumřou, jsou víc nemocné - koneckonců jak vyplývá i článku, pod kterým je tato diskuze. Oficiální státní statistiky od počátku minulého století ukazují zcela nepochybně, že cca 95-99% pokles výskytu i úmrtnosti na inf.nemoci nastal před zahájením jakéhokoliv očkování. A to na nemoci proti kterým se očkovalo i neočkovalo. Když se tak strašně bojíte návratu epidemií, povězte mi, bojíte se i moru, cholery a spály (šarlachu)? Protože tyto nemoci během historie vyvraždily dohromady možná polovinu lidské populace a vymizely jaksi bez očkování. Na ochranu před nimi nám zjevně stačí jen ta podle vás bídná hygiena na Slovensku.
A protože každá strana má dvě mince, ze špatné hygieny sice můžete chytit nějaký ten bacil, ale zase máte mnohem nižší šanci, že budete mít alergii. Na to jsou taky vědecké důkazy.
Příště se obtěžujte ověřit skutečnosti, které hodláte kritizovat z pouhé nevědomosti. Stav vašich vědomostí i emocí je odrazem systematického vymývání mozků ohledně očkování. Jak mezi lékaři, tak laiky. Lidé vypnou základní selský rozum a vůbec nepřemýšlejí. Očkuje se proti cca 10 nemocem, přitom jich existují tisíce. Jak to, že jsme tedy už dávno nevyhynuli, když nám to podle vás bez očkování hrozí?
Pokud jste ochotna se seznámit se skutečnými fakty, ne jen mýty, podívejte se sem https://genesgreenbook.com/content/proof-vaccines-didnt-save-us, vše jsou to oficiální statistiky a citace z předních lékařskcýh časopisů. Nejde o výplody žádných debilů.

Pridať nový príspevok