Re:viac choré?

stara mama | 08.11.2012

Michaela, naozaj Vám chýbajú skúsenosti, my máme v rodine hned niekolko maličkých detí , dve deti od 3. mesiacov a jedno má 7. mesiacov, z týchto 3 detí nebolo očkované jedno 3. mesačné a práve to je z nich najzdravšie, čiže nebralo žiadne antibiotiká!!!
Ostatné dve ktoré boli očkované dopadli asi takto :
3. mesacný chlapček do týždňa po očkovaní Hexou -do týždňa ochorel a musel brať antibiotiká !!!
7. mesačný chlapček už po dvoch očkovaniach - po očkovaní skončil s krvavými hnačkami v nemocnici a každý mesiac berie antibiotiká, čo je neustále chorý !!! Dokopy za 7. mesiacov života zobral 7x antibiotikááá !!!!!! Pred týždňom sa dusil, dostal Laringitídu a teraz kašle, že sa ide zadusiť !!!
Z tohto mi jasne vyplýva oslabená imunita dieťaťa po očkovaní !!!
Chvalabohu že ten neočkovaný 3. mes. chlapček, ktorý je vlastne najmladší sa tomu vyhol po tom, čo tu prehrmel ten škandál s vakcínami. Od tohto času toto všetko vidíme celkom inak a už si dávame na takéto veci veľký pozor. Naše skúsenosti hovoria v neprospech očkovania a podľa toho sa budeme aj riadiť v budúcnosti. My už máme jasno v tejto veci, je tu koľko argumentov, že si može o tom každý preštudovať toľko informácii, koľko Vám žiaden Doktor nedá !!! Vám sa stalo niekedy, že by Vás Doktor informoval o nežiadúcich účinkoch vakcín ??? Nám teda ani jeden jediný krát.... a to už mám dosť rokov.

Pridať nový príspevok