Re:Ad Šišulák

Eva | 03.11.2012

Vážený pane Juraji,
chápu váš postoj, avšak
pokud jsou v článku lži, dokažte to. Radím vám, aby jste si našel např. normy pro hliník, pro jeho orální podání, pro jeho parenterální podání, jeho vstřebatelnost z trávicího traktu a jeho vstřebatelnost po intramuskulárním podání. Zeptejte se Súklu a výrobce vakcíny, stejně jako jsem to udělala já, na bezpečnost hliníku např. v Infanrixu hexa, ptejte se na konkrétní otázky jako jeho chování v těle po intramuskulárním podání, jeho následné vylučování atd. Přišly mi zcela rozdílné a rozporuplné odpovědi, kdy Súkl se odvolává na jakési Offitovy studie, které tvrdí, že ve formě hlinitých solí (hydroxid a fosforečnan hlinitý) se hliník do těla nevstřebává, zůstává v místě vpichu a vysílá do těla antigeny. Avšak výrobce mi napsal výslovně, že je hliník po očkování vstřebán do krve . Přišlo mi to e-mailovou poštou jako informace určené jen mé osobě, takže to zveřejňovat nebudu, ale proto apeluji, aby jste sám na tyto instituce napsal a ptal se. Chtějte po nich studie bezpečnosti, vsadím se s vámi, že žádné dvojitě slepé, placebem kontrolované nedostanete. Také jsem poslala údaje o hliníku v Infanrixu hexa jednomu toxikologovi, tady pro zajímavost posílám co zpracoval: https://www.mpouzar.net/prednasky_spectox.htm (dole na stránce).

Přečtěte si něco o působení např. polysorbátu 80 v těle člověka, dále něco o formaldehydu, o sorbitolu, který nesmí být dětem vůbec podán, o fenolu, o fenoxyetanolu...

Nechápu, jak takovýto koktejl může být aplikován dětem v rámci "zdraví". Samozřejmě že nebudou vakcíny zabíjet ve velkém, to by výrobcům neprošlo, ale např. neplodnost díky polysorbátu 80, neurologické potíže, opožděný vývoj, poruchy chování či řeči a další neurolog. postižení po intoxikaci hliníkem - to jsou "nenápadná" poškození, která prostě s vakcínami nejsou spojována a hlavně zde není vůbec snaha zahrnout do možných příčin vakcíny a zkoumat to - je zde akorát velká snaha za každou cenu vliv očkování na případnou poruchu popřít, hned od počátku, bez jakéhokoli zkoumání.

Zdravím vás.

Pridať nový príspevok