Re:oni tomu opravdu věří

J.N. | 25.10.2012

Vážená pani doktorka Eleková, píšete, že sa snažíte prísť na to, akými cestičkami to behá v hlave im - vakcinológom. Ono odpoveď je jednoduchá - ono nielen falošne, vypočítavo hlásať, ale i hlboko veriť niečomu PRE PENIAZE je pre materialisticky uvažujúceho jedinca jedna z najjednoduchších a najpríjemnejších vecí na svete!

A preto to neviete pochopiť - lebo Vy si jednoducho neviete predstaviť, že by ste dokázali oklamať samu seba,

Oni to dokážu, to je ten rozdiel, takže tie ich cestičky v hlavách sú vydláždené peniažkami a nemalými - to zvyšuje ich agresivitu voči všetkým kvôli ktorým by mohli byť ich príjmy ohrozené.

A nielen to - nejde len o príjmy - ale o celú ich kariéru, povesť, honor, zabezpečenie ich rodín, vily, autá, služobníci, pohodlný život, recepcie, spoločenské styky, medaily....im je jedno zdravie cudzích ľudí, im je jedno cudzie nešťastie, oni myslia len na seba a peniaze.

Pekne ste to napísali kdesi inde, pre takých sú skutoční pacienti iba obťažujúci hmyz, oni sú akademici, docenti, profesori povýšení nad to, než by sa zaoberali konkrétnym človekom, oni majú medicínu iba ako nástroj na maximálne zarábanie peňazí pri minimálnej námahe. A tou najjednoduchšou cestou je robiť dealera a ideologického referenta farmafirme najlepšie pod záštitou, ruka v ruke štátnej moci (veď aj tam niečo kvapne).

Tak je to. Nadchla ma informácia od vás, že kdesi v starej Číne, ľudia platili lekárovi za to, že ich udržoval zdravých. Akonáhle ochoreli, peniaze nedostával - toto by sa rysovalo ako riešenie aj v dnešných časoch v očkovacích programoch. Namiesto preplácania vakcín farmafirmám, čo keby čiastky obdobných výšok občan jednorazovo zaplatil zo svojho zdravotného poistenia čoby províziu pre lekára prípadne aj jeho nadriadeného ideologického dogmatika na RUVZ, za to, že ho udržia v dobrom zdraví, bez vakcíny, ale takým poradenstvom, aké napríklad poskytujete Vy. A samozrejme čo to by sa ušlo aj akademikom a docentom a profesorom, ktorí by za tieto peniaze hlásali pravdu... Proste ešte raz: skorumpovaní ľudia budú vždy a všade, prečo ich neplatiť za to, aby hovorili - pravdu? Berte to ako vtip :)

Pridať nový príspevok