Zdravá strava a pohyb.

Definitiva | 14.09.2013

Naj lepšia prevencia chorôb infečných aj civilizačných je zdravá strava a pohyb.

Strava. Zabudnite na supermarkety. Kupujte len základné potraviny, múku, mliečne výrobky, mäso od farmára, najzdravšie je jahňa, mladý hovädzí dobytok, hydina vychovaná v zelenom výbehu, morské ryby v celku, nie filety, sú napumpované vodou, kvalitné pivo, víno od svojho vinára, destiláty z originálnej suroviny, nie z liehu a príchutí. Ďalej ovocie a zeleninu, na zimu lekvár a zaváraniny s minimom cukru. Zásadne biely jogurt ochutený domácim marhuľovým lekvárom.
Nekonzumujte návykové látky, tabak, cukor, čierna káva, čokoláda, výrobky zo zemiakov a škrobu. Nekupujte mäsové výrobky. Samozásobte sa od farmára do mrazničky, výrobky si robte doma. Chlieb si pečte doma.

Pohyb 2 - 3 krát týždenne za definovaných podmienok. Musíte dychčať, potiť sa, tep rýchly 100 - 140, pohyb musí trvať aspoň 30 min. Pol hodiny odbúravate cukor z krvi, až neskôr tukové zásoby. Pravidelne si prekrvíte všetky orgány, dostanú viac kyslíka, viac živín, vyplavia sa škodliviny, cievy sú nútené pracovať, sú pružné, udržiavajú sa priechodné, nezužujú sa.
Stúpne vám telesná teplota, ktorá sterilizuje všetky virusy.
Viac živín znamená lepšie fungovanie všetkých orgánov, imunity, mozgovej činnosti.
Predĺžite si život o 10 - 15 rokov a spôsobíte bankrot sociálnej poisťovne.
Najlepší pohyb je beh, je zadarmo a zapája do činnosti najväčšie svalstvo. Výborné je aj plávanie, ale za to sa platí. Bycikel nespĺňa uvedené podmienky
Zosilnie vám srdce, to spolu so zdravými cievami vás urobí NEUNAVITEĽNÝMI.
Únava to je slabé srdce a upchaté cievy a nie staroba!!!
Odskúšané, začal som s týmto spôsobom života pred 15 timi rokmi a ľudia o 20-30 rokov mladší mi nemôžu konkurovať ani v zdraví, ani pracovne, necítim vôbec starecké príznaky penzistu.
Nedajte sa vakcinovať!!! Iba v prípade hrozby epidémie. Na všetky vírusy platí zvýšená teplote pri pohybe a keby náhodou, tak baktérie sú zvládnutešné aj antibiotikami.
Zásadne však pri tomto životnom štýle doktora potrebovať nebudete.
Poznajte svojich predkov, na čo zomreli. Na civilizačné choroby platí výživa a pohyb, srdce cievy, infarkty, mozgové príhody, kĺby, cukrovka...

Okrem zkladných potravín z nefalšovaných surovín je celý supermarket iba reklama a útok na vaše peňaženky, človek pri nakupovaní nerozmýšľa, ovládajú ho pudy a peniaze sa premiestňujú z vášho vrecka na účet korpporácií. To isté platí aj o liekoch, prestaňte ich konzumovať, nenechajte sa zastrašovať lekármi, lieky neliečia, len potláčajú sprievodné príznaky choroby, po ich vysadení "ochoriete" znova.

Okrem krachu sociálnej poisťovne, ktorá nebude mať na dôchodky, zbankrotujú aj potravinárske a farmaceutické korporácie. Neplaťte týmto podvodníkom vašimi peniazmi, budete bohatší a budete mať na kúpu zdravých potravín.

Pridať nový príspevok