Re:ockovani

Ing. Marián FILLO | 19.01.2013

Ako ste prišiel na to, že všetkým ide v prvom rade o peniaze?
Mne keby išlo v prvom rade o peniaze, tak naďalej pracujem v IT a neriešim tu na plný úväzok očkovanie niekde na hranici životného minima.

Pokiaľ ide všetkým ľuďom vo Vašom okolí v prvom rade o peniaze (vrátane rodinných príslušníkov), tak Vás úprimne ľutujem.

Pravda sa dáva odhaliť tým, čo ju úprimne a nezištne hľadajú. Hľadajte a nájdete.

Každopádne koľko presne ľudí zomrelo na následky očkovania a koľko na následky chrípky, to nevie nikto. Štatistiky sú veľmi nedostatočné a prudko skreslené. Len zlomok prípadov údajnej chrípky je aj laboratórne potvrdených. Pritom očkovanie ak vôbec proti niečomu účinkuje, tak len proti trom kmeňom (z celkovo vyše 10.000 kmeňov) chrípkového vírusu.

Navyše, na chrípku zomiera len naozaj veľmi málo ľudí. Väčšina úmrtí, ktoré sa pripisujú chrípke, je spôsobená ochoreniami, ktoré na chrípku "nadväzujú", tzn. ktorým chrípka "pripravila vhodný terén". Ale rovnako dobre by sme mohli povedať, že títo ľudia neumreli na chrípku, ale na nedostatok vitamínu D.

Tvrdenie, koľkým úmrtiam by sa dalo očkovaním zabrániť, by bolo čistou špekuláciou. Navyše je napr. už skoro 3 roky verejne známe z oficiálnych zdrojov, že očkovanie proti chrípke nezabraňuje úmrtiam u starších ľudí:
https://www.slobodavockovani.sk/news/vyskum-ukazuje-ze-ockovanie-proti-chripke-nezabranuje-umrtiam-starsich-ludi/
Ale to je pritom hlavný dôvod, pre ktorý ich očkujú!

Každopádne, pýtať sa "Kde je pravda?" by ste sa mal v prvom rade sám seba - po preštudovaní si obhajoby i obžaloby očkovania proti chrípke. Uvažovať, logicky rozmýšľať a skúmať informácie z celej šírky názorového spektra, nielen od jednej záujmovej skupiny, resp. z jedného názorového pólu - to je cesta ku pravde. Vykročiť na ňu však musíte sám. Nik to za Vás neurobí.

Pridať nový príspevok