dotaz

Klara | 11.12.2012

Pani doktorko,dekuji za vas clanek,ktery mi tak nejak odborne vysvetlil to,co sama nejak intuitivne jiz nekolik let citim.Pred nekolika lety jsem prodelala onemocneni,ktere lekari zpetne oznacili jako cerny kasel.Popravde to bylo to nejhorsi,co jsem zatim zazila a poprve v zivote jsem mela pocit,ze je to opravdu "vazne".K tomu pocitu prispel i pristup oficialni mediciny,ktera v podstate ctyri tydny "netusila" co mi je a zkousela pate pres devate.Paradoxne diagnozu urcila az lekarka na usnim,kam me poslali,kdyz mi zacal tect hnis z usi.Myslim,ze me nezachranili lekari,ale zdravy rozum,intuice,vule se vylecit a alternativni pristup k lecbe,zejmena byliny a uprava stravy.Byla jsem nemocna pul roku a jedine,co mi z toho zbylo, je velky strach,ze jednou budu stara a odkazana na tehle typ "doktoru",kteri "leci" pacienta a vubec je neznepokojuje,ze netusi,co mu vlastne je.Kez by jich bylo vice,kteri premysleji jako vy.Pokud budete mit cas,mohla byste mi sdelit svuj nazor na koloidni mineraly a mumio.Neni to nic akutniho,jen jsem o techto vecech premyslela a budu vdecna za kazdy fundovany nazor.Dekuji

Pridať nový príspevok