Re:Re:Tým,ktorí tvrdia,ze homeopatia funguje len na zaklade placebo efektu:

alena | 20.10.2012

hmmm alergie...s tym mam svoje skusenosti...v 13.r. som cca 4-5 mesiacov po preockovani DTP-ckou dostala sennu nadchu (cize hned ako sa v ovzdusi vyskytli pele trav-hned 1.pelovu sezonu po tomto "skvelom" ockovani bol zo mna alergik....oci som mala take cervene,opuchnute,ze som myslela,ze si ich vyskrabem...bolo to fakt nieco hrozne...ked ma neskor testovali-mala som alergie na skoro vsetko,co ma testovali...o dalsich 10 rokov-vznik alerg.astmy-mam podozrenie,ze prvym priznakom astmy predchadzalo opätovne preockovanie proti tetanu. V detskej karte mam napr.tiez 2 dni po DTP-cke ekzem...Myslim,ze keby sa viacej alergikov vedelo dostat k svojim zdravotnym zaznamom,tiez by si vsimli tieto zaujimave "nahody" - ktore neviem preco pediatri nevidia a vidiet nechcu...(cest tym par vynimkam...) pre mna to ale znamena,ze sa uz nikdy nemienim dat preockovat,pretoze nemienim riskovat znovuobjavenie ekzemu,sennej nadchy ani astmy....Osobne si myslim,ze tieto prehnane imunitne reakcie IS su dosledkom vysokych davok hlinika v tychto vakcinach...Po liecbe injekciami proti alergii-som tiez na 2.den v noci nevedela dychat-astmaticky zachvat...hadajte co je v tych injekciach (Pollinex)? hlinik...takze tí,co su takto lieceni riskuju,,ze sa im po par rokoch tejto "liecby" tiez objavi alerg.astma...fasa...alebo ta studia s vakcinami proti chripke u deti s astmou - samozrejme sa detom astma ZHORSILA! ...takze ked si to sama pre seba zhrniem - Prve, druhe alebo trebars az tretie preockovanie so zlozkou proti tetanu a ciernemu kaslu s vysokou davkou hlinika vyvola u niekt.jedincov ekzem, dalsie preockovanie vznik sennej nadchy, dalsie - vznik alerg.astmy, dalsie - zhorsenie astmy...a dalsie sa moze skoncit napr. aj fatalne - anafylakt.sokom - takze takto "zdrava" po ockovani uz nechcem byt-ja ani moje deti...konecne som po 2 rokoch prirodnej liecby alergie v sezone konecne bez tazkosti a teraz sa mam nechat nahovorit lekarom na dalsie preockovanie??? Ze uz je vraj cas na dalsie...dakujem- neprosim.... :-)
(odp.na Vasu ot.-som z okolia BA)

Pridať nový príspevok