Re:Re:Re:Re:Homeopatia je podvod

Neockujuci rodic | 18.10.2012

Vazeny pan Fillo, chcem Vam vyjadrit obdiv a vdaku za to, co robite ohladom ockovania. Super!

Ak sa Vam zdal moj prispevok "velkymi recami", ospravedlnujem sa, mal to byt len bezny slobodny diskusny prispevok citatela k veci na ktoru mam vlastny nazor. Iny, ako pani MUDr. Elekova. Ale to sa snad smie, polemizovat aj s doktormi, navyse ked o veci co to viem, cize to "houby viete" od pani MUDr. Elekovej je iba jej predsudok, nie prilis taktny. Aj ked je taky typicky MUDr-covsky.

No prepacte mi uprimnost, ale uverejnovanie textov homeopatov, ktori veria napr. tomu, ze jedna molekula "matecnej tinktury" rozpustena v objeme vody vacsom ako je velkost vesmiru niekoho uzdravi, doveryhodnosti Vasej strane neprida, naopak. Alebo takej veci, ako je "pamat vody". Mozno sa Vam a pani MUDr. Elekovej to ako nezmysel nezda, no ako fyzikalny chemik Vam musim povedat, ze je. Myslim to v dobrom. Navyse si myslim, ze Vy osobne, na rozdiel od MUDr. Elekovej, z homeopatie nemate financny profit, cize pre napracu pre homeopatiu ani nemate dovod (na stranke je bohuzial viacero "prohomeo" textov).

Nepoviem, keby to bolo na stranke nejakych astrologov a vestic. No my preto citame tuto stranku, ze je bohata na skutocne a overitelne vedecke studie.

Nemam ziaden moralny problem "slehnut" si ten "zazracny" Sulphur. Ale naco? Za prve som zdravy a za druhe naozaj NEVERIM, ze pri chorobach, na ktore by mal "liecit", bude mat vyssiu ucinnost ako placebo. Pokrytecke?

Vazeny pan Fillo,
prajem Vam vela zdravia, aby ste nemuseli uzivat ziadne lieky, nielen homeo.
A tiez vela sil v boji s vakcinacistami.

PS. Toto je moj posledny prispevok k tejto teme. Naozaj nechcem ludom brat ich iluzie o homeopatii, vsak nech si kazdy veri comu chce, hoci aj podvodu. Pokial ma nenutia to POVINNE brat tiez, ako v pripade povinneho ockovania.

Kedze je to Vasa stranka, kludne prispevok mozete vymazat, neurazim sa.

Pridať nový príspevok