Re:Cela procedura ma este caka

NeDlouholudsky | 14.08.2012

Akurat ze firmy ako GSK a P.izer a podobne molochy si z beznych chorob urobili fajn biznis, kedze dieta nema ako v sucasnosti uz chytit tieto uplne bezne detske choroby, tak rodic nestoji LEN pred otazkou choroba ano/nie, ale aj "kde tu chorobu v detskom veku vobec chyti" :-)

ak ma rodic dceru, tak duplom ho trapi kde mala dcerenka chyti rubeolu este kym nemoze mat deti, lebo rubeola matky AZ v tehotnosti = poskodenie plodu a aj jeho smrt (mame to dokonca v rodine)...... nakoniec rezignune a MMR jej pichnut da a viacnasobne....

detto pri chlapcoch, kedze mumps moze sposobit neplodnost pokial ho mlady muz nemal v detstve, tak tiez rodic stoji pred otazkou, preboha kde v sucasnosti chyti moj chlapec mumps s lahkym priebehom este v detstve ked vsade sa "ockuje" proti nemu a prakticky uz skoro neexistuje?!......

pekne doslovne VYDIERANIE ZDRAVIM tychto spolocnosti, doslovne je to vydieranie pod hrozbou zdravotnej ujmy, je to trestne ale v SR to je dokonca podporovane statom :-)

BTW: tiez som v detstve mal mumps, rubeolu aj ovcie kiahne..... lahky priebeh.... cize viem co pisem

Pridať nový príspevok