Re:Re:Re:Re:Prosim?

Ing. Marián FILLO | 08.08.2012

Napíšte nejaký seriózny článok alebo nejaký preložte, kľudne aj celú štúdiu alebo aspoň abstrakt štúdie, a garantujem Vám, že Vám ho/ju zverejním.

Na proočkovacích stránkach je však niečo také absolútne nemysliteľné. Však schválne skúste sa spýtať prof. Dluholuckého, alebo Dr. Urbančíkovej, či by pustili na Sprievodcu očkovaním nejaký vyslovene protiočkovací článok. Alebo sa to isté spýtajte Doc. Krištúfkovej, predsedníčky Slovenskej epidemiologickej a vakcinologickej spoločnosti.

Na tejto stránke však je preložený abstrakt práve tej štúdie o čiernom kašli, ktorou sa tu oháňate, a bol preložený bez Vášho podnetu, tak nerozumiem, čo Vám vadí.

Takže toľko k otvorenosti.

A keď napíšete, že moje a) a b) sú totálny výmysel, že to nie je pravda, tak by to chcelo niečím podložiť, pretože je to dosť závažné obvinenie mojej osoby z klamstva. Ale ja Vám to uľahčím a vyvrátim Vaše obvinenia (hoci zo zásady prezumpcie neviny by som ani nemusel):

a. Proočkovacie stránky, kde nie je diskusia:

i. Slovenská epidemiologická a vakcinologická spoločnost:
https://sevs.sls.sk/
ii. Očkovanie Info:
https://ockovanieinfo.sk/
iii. ÚVZ SR - diskusné fórum bolo definitívne zamknuté:
https://www.uvzsr.sk/forum/viewtopic.php?t=595
iv. Pneumokok.sk:
https://www.pneumokok.sk/
v. Žltačka.sk:
https://www.ockovanie.sk/

b) proočkovacie stránky, kde je diskusia, ale cenzurovaná:

i. Sprievodca očkovaním:
https://www.sprievodcaockovanim.sk/

Ak viete o nejakej ďalšej proočkovacej stránke, na ktorej by však bola necenzurovaná diskusia, dajte vedieť. Ja o takej neviem. Bavíme sa samozrejme o Slovensku. Celosvetový prehľad nemám, to snáď nemá nikto, prinajmenšom preto, že nikto neovláda stovky jazykov, ktorými sa na internete píše.

Takže ak tu niekto klame (resp. hovorí totálne výmysly a nepravdy), tak ste to VY, nie ja. V opačnom prípade by ste mal uviesť aspoň jednu slovenskú proočkovaciu informačnú stránku, na ktorej je necenzurovaná diskusia.

Ad 5.) Môžete predsa uviesť odkazy na iný pohľad v diskusii. Túto možnosť na proočkovacích stránkach nemáte buď vôbec (všetky okrem Sprievodcu očkovaním), alebo len veľmi výnimočne (Sprievodca očkovaním).

Opakujem: keď napíšete pre našu stránku nejaký proočkovací článok, ktorý by nebol len samá urážka, ale obsahoval by aj fakty, odkazy na štúdie, logické argumenty, nemám najmenší problém Vám ho zverejniť. Tvárite sa, že na to máte, tak hor sa do toho!

Ad 3) nebol som to ja, kto písal o Vašom správaní sa na iných stránkach. Inak ale slovné spojenie "opovažujete sa uvažovať" je mimoriadne zaujímavé. To už vyzerá ako ideová polícia z Orwellovho 1984. Mám to chápať tak, že uvažovať o niečom (trebárs aj o Vašom správaní sa na iných stránkach) je podľa Vás neslušné?

Ad 4) Napriek tomu, že to ponúkam každému nádejnému proočkovaciemu pisateľovi, zatiaľ skoro nikto nevyužil možnosť napísať pre našu stránku proočkovací článok. Ale zopár ich tu predsa len máme:
https://www.slobodavockovani.sk/news/o-besede-v-bratislave-lamaci-2-v-2011/
https://www.slobodavockovani.sk/news/mudr-peter-liptak-o-relacii-fokus-na-stv2-z-25-ii-2011/
https://www.slobodavockovani.sk/news/mudr-peter-liptak-o-relacii-reflex-na-tv-markiza-z-22-ii-2011/
https://www.slobodavockovani.sk/news/prof-mudr-svetozar-dluholucky-csc-k-clanku-dr-russella-l-blaylocka-vakciny-vyvoj-nervoveho-systemu-a-poruchy-autistickeho-spektra/

a tiež množstvo odkazov na proočkovacie články v rubrike "Čo píšu iní": https://www.slobodavockovani.sk/spravy/

Skúste mi uviesť jeden jediný príklad slovenskej proočkovacej stránky, ktorá by bola ochotná (a aj to reálne urobila) uverejniť protiočkovací článok, a ktorá by pravidelne uverejňovala odkazy na protiočkovacie stránky.

Jo, a ktorý článok o Billovi Gatesovi? Máme ich tu už najmenej 10, tak neviem, o ktorom je reč.

Pridať nový príspevok