Re:Re:Re:Re:uf!

irena | 01.08.2012

Záleží aký má kto pohľad na vec a čo kto potrebuje objektívne naštudovať.
Príklad moja vnučka dostala po povinnom očkovaní rakovinu neuroblastóm zistený po druhej hexe, v o štvrtom štádiu a vo štvrtom stupni.
Blahoželala nám celá detská onkológia že ako malinkej prospeli vakcíny, lebo len im môžeme byť vďační že sa to prejavilo teraz a nie inokedy. V prepúšťacej správe z fakultnej nemocnice z Martina je potvrdené asi troma špecialistami že je to reakcia na bcg vakcínu.
Dcéra so zaťom teda rodičia malinkej nacupkali na môj podnet na genetickú ambulanciu, kde sme chceli si dať potvrdiť to čo nám oznámili superodborníci z bratislavskej onkológie .
Takže tam keď oznámili že neuroblastóm je vrodený a že to chcú vyšetriť, aby nebolo aj druhé dieťa postihnuté, tak ich skoro vyhodili ,že kto im takéto blbosti natrepal. Na neuroblastóm nie sú dedičné predispozície .
Takže z týchto skúseností a sú ich tisícky vyplýva že dôverujem tejto stránke a viem kde je pravda.
Bohužiaľ bieli fašisti klamú takto vo všetkom a objektívni nie sú absolútne a výnimky osobne nepoznám.
Je hanbou, že študovať musíme to, čo by mali lekári ovládať ako abecedu a oni si za veľké peniaze váľajú zadky a zaujíma ich len plat.
Človek ako Marian robí túto mravenčiu prácu za nich, môžu sa za toto riadne hanbiť nič viac.
Miesto toho aby sme sa s dôverou obracali na lekárov a čakali od nich radu, tak musíme s nimi viesť nezmyselné konflikty .
Neverím tomu ,že keď si dokážu vybojovať zvýšenie platov že by nedokázali vybojovať slobodu v očkovaní.
Sú ale takí hlupáci, že nevedia že keby bola v očkovaní sloboda tak by sa určite našlo ešte veľa ľudí čo by sa očkovania dožadovali a nestratili by tým vôbec nič.

Pridať nový príspevok