Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Otazka

Ja | 13.07.2012

úvodom sa ospravedlňujem, že nepíšem svoje meno, ale mám dva dôvody.
1. budem hovoriť o osobných veciach, teda v záujme ochrany svojej osoby a svojich blízkych
2. ani Vy ste sa nepredstavili

Čo ma hlavne viedlo k napísaniu príspevku: aká mentálna retardácia? a nie autizmus?
Z oho, ako píšete striedavo slovensko anglicky usudzujem že ste buď dlhodobo žijúci v zahraničí, alebo sa toľko venujete anglickej reči, že slovenčinu zabúdate. Budiž, ale tomuto slovu porozumiete: vy ste cool. Chladný, ľadový, bez živej iskry skutočného záujmu o to, čo sa tu v prípade autizmu deje. A nielen to, aj keby hneď nakrásne išlo o "mentálnu retardáciu", hovoríte o tom z pozície nadčloveka, lebo tí mentálne retardovaní sú... no proste len blbí, no čo už.

Viete čo, veďte si naďalej svoje diskusie a štúdie a hrabte sa v papieroch. J
Ja si dobre pamätám, čo robila vakcinácia s mojimi deťmi, ja som zažila s nimi oba typy encefalitického kriku, ja som o týchto veciach informovala lekárov a sestry a ja som si vypočula zľahčujúce a odsudzujúce reakcie.

Svoje deti sama prácne ťahám z týchto následkov a mám aj výsledky. Samozrejme takými pre vás načisto šarlatánskymi metódami ako homeopatia, ale aj lekárkou navrhnutými diétnymi opatreniami. Niečo ešte dôslednejšie, ako známa bezlepková a bezkazeínová diéta.

Ale takí ľudia, ako vy, ma neustále presviedčajú, že s ľudskými bytosťami pracujú len ako s objektami výskumov. štatistické čísla, krivky, grafy, dáta. Potrebujete štúdie, potrebujete (vedci) ďalšiu množinu prípadov. Ja ani moje deti nie sme v tejto veci dobrovoľne. Nechcem to. Je mi odporné, aby s ľuďmi a deťmi dakto takto neosobne narábal, ako s klincami a súčiastkami. Nie takí cool výskumníci. NIE. Bodka.

Ak by ste môjmu príspevku nerozumeli, pozrite si odkaz Norimberský kodex.


Pridať nový príspevok