Re:Re:Re:inžinier

Ing. Marián FILLO | 11.07.2012

Mám tu vari do činenia s ďalším "pánom-bohom", ktorý si o sebe myslí, že mi vidí do duše lepšie než ja sám?

Wakefield bol verejne označený za podvodníka a jeho nevina bola viac než dostatočne preukázaná už v novembri 2011:
https://www.slobodavockovani.sk/news/studia-obvinenia-briana-deera-voci-dr-andrewovi-j-wakefieldovi-su-falosne-dokumenty-analyzoval-nezavisly-expert/

Naproti tomu bolo jasne dokázané, že ak tu niekto naozaj klamal, tak to nebol Wakefield, ale Brian Deer a BMJ v zastúpení svojej šéfredaktorky Fiony Godlee:
https://www.slobodavockovani.sk/news/vykonstruovany-podvod-10-cast-v-ktorej-bmj-poprie-pravdu-o-liecbe-a-zotaveni-sa-z-autizmu-u-isteho-dietata/

Ste nejak pozadu, pani Mŕtvolka. :-)

Keby ste sa aspoň trochu vyznala v slovenčine, tak by ste chápala, že "pochádzajúce z umelého potratu" nemusí nutne znamenať "priamo z umelého potratu", ale môže to tiež znamenať "niečo, čoho predchodcom bolo čosi z umelého potratu", alebo jednoduchšie povedané: "niečo, na čoho počiatku bol umelý potrat".

Pre úplných nechápavcov: Keď poviem, že pochádzam z Brezna, tak to neznamená, že som z Brezna. V skutočnosti som teraz zo Žiliny, aj keď som sa narodil a vyrastal v Brezne. Rovnako tak tie bunkové kultúry pochádzajú z umelého potratu, ale dnes už nie sú priamo z neho.

Moje vyjadrenie je teda dokonale správne, to len Vy nerozumiete po slovensky. Kompletný preklad dokumentu Pápežskej akadémie pre život máme na webe už vyše 2 roky:
https://www.slobodavockovani.sk/news/moralne-uvahy-o-vakcinach-pripravenych-na-bunkach-odvodenych-z-potratenych-ludskych-plodov/

To si vážne myslíte, že som si to neprečítal a nenaštudoval, keď som to ja sám osobne prekladal? Kde sa podela Vaša logika? A mali ste vôbec niekedy nejakú?

Vatikán naozaj neodporúča očkovanie umelo-potratovými vakcínami. Pravý opak Vášho tvrdenia je teda pravdou. Prečítajte si vyššie uvedený vatikánsky dokument.

Milé od Vás, že máte obavy o moje zdravie. Na Vašom mieste by som sa však radšej zameral na (očkovaním spôsobenú?) ľahkú mozgovú dysfunkciu, ktorá Vám zrejme bráni poriadnemu porozumeniu prečítaného textu, či už môjho alebo dokumentu P.A.V.

Pridať nový príspevok