Re:Re:Re:Re:Re:Fakty z druhej strany

Ing. Marián FILLO | 18.07.2012

Tak napíšte, čo som dostatočne nezdôvodnil a na čo som vôbec neodpovedal. Možno som niečo prehliadol. Každopádne to nezdôvodnenie/neodpovedanie nebolo z mojej strany úmyselné.
Ospravedlňujem sa a očakávam tie údajne nezodpovedané otázky.

Argumentujete porovnaním očkovaných a neočkovaných detí v štúdii, ktorej sa zúčastnilo len mizivé percento úplne neočkovaných detí (ak vôbec nejaké) a pre Vás to je nepodstatné? Citoval ste jej záver, ale neviete, na akom podklade stojí? To nie je dôležité?

Prepáčte, ale toto je z Vašej strany jasná demagógia, hoci možno demagógia tranzitívna (tzn. uveril ste demagógii niekoho iného a osvojil si ju - bez uvedomenia si, že ide o demagógiu).

Dr. P. (R) Offita a jeho hlášky poznám. Skúsme túto:
"Zdravé dieťa by malo zvládnuť až 100.000 vakcín naraz"

Zaujímavé je, že keď ho Dr. Blaylock vyzval, aby si nechal pichnúť naraz nie 100.000 vakcín, ale len všetky tie, ktoré majú dostať podľa amerického očkovacieho kalendára deti do 18 rokov (spolu 69 dávok vakcín proti 16 rôznym chorobám), tak nebol ochotný to podstúpiť.

Ďalší pamätný výrok Dr. PROffita (parafrázujem):
"Výskyt autizmu nevzrástol, to sa len zlepšila diagnostika."

To je taká bezostyšná lož, že dokonca ani skrz-na-skrz skorumpované CDC (veliteľský stan amerických vakcinacistov) si niečo také nedovolí tvrdiť a podľa ním zverejnených údajov stúpol výskyt autizmu do r. 2008 na 1 z 88 detí (viď https://www.slobodavockovani.sk/news/a1-dite-z-88-co-zpusobuje-vzestup-vyskytu-autismu-spousta-veci-jen-ne-vakciny/ ).

Na ten kurz o očkovaní s Dr. prOffitom som sa zapísal dávno predtým, než ste ho tu spomenul.

Včera som si pozrel poslednú lekciu a skoro ma vystrelo. Podľa pána vakci-baróna vraj nežiaduce účinky DTwP (DTP) vakcín (s celobunkovou zložkou proti čiernemu kašľu) boli síce škaredé na pohľad, ale nepredstavovali ŽIADNE RIZIKO trvalého poškodenia zdravia.

Že ho huba nebolí! Dvojtretinová väčšina všetkých odškodňovaných úmrtí v rámci US systému na odškodňovanie obetí očkovania sa týkala DTP vakcín. Overte si to sám:
https://www.hrsa.gov/vaccinecompensation/statisticsreports.html#Stats

V predposlednej lekcii Dr. prOffit spomínal, že Vatikán nijak zvlášť neprotestuje proti používaniu vakcín, vyrobených na bunkách, pochádzajúcich z umelých potratov. Sotva čo je vzdialenejšie od pravdy, viď:
https://www.slobodavockovani.sk/news/moralne-uvahy-o-vakcinach-pripravenych-na-bunkach-odvodenych-z-potratenych-ludskych-plodov/
a tiež:
https://www.slobodavockovani.sk/news/otvoreny-list-vo-veci-umelych-potratov-pri-vyrobe-vyvoji-a-vyskume-vakcin-adresovany-katolickemu-bioetikovi-thlic-janovi-viglasovi/

Takže ste sem - sám seba tým diskreditujúc - dal odkaz na tohto notorického klamára, ktorý si ako držiteľ patentu na rotavírusovú vakcínu, na ktorom zarobil desiatky miliónov dolárov, vyslúžil označenie Dr. for Profit.

Ale však nech si tie videá s Dr. Offitom pozrie každý, čo obstojne rozumie hovorenej americkej angličtine, nech vidí, ako sa robí lživá propaganda v americkom štýle.

Očakávam tie údajne nezodpovedané otázky.

Pridať nový príspevok