Re:dávno vyvrátené

Ing. Marián FILLO | 23.06.2012

Ďalšia, v poradí asi už 584., kritika, ktorá nie je absolútne ničím podložená, len samé veľkohubé kecy bez akýchkoľvek dôkazov a overiteľných faktov.

Chcem vidieť tie štúdie, ktoré akože vyvrátili všetkých tých 26 štúdií, čo potvrdzujú zistenia Dr. Wakefielda. Konkrétne ku každej z nich chcem vidieť, ktorá iná štúdia ju údajne vyvracia a tiež, kto ju financoval, a to isté ku tej najspornejšej štúdii (Lancet 1998)

Takéto trápne akože-argumenty, aké ste tu teraz predviedla, ma naozaj nemôžu rozhodiť a už vôbec nie presvedčiť, lebo však v tom vlastne absolútne nijaký argument nie je, len samé prejavy nafúkanosti na vlastnú kvalifikáciu (vlastne ani nie na skutočnú kvalifikáciu, ale len na nejaké papiere).

A prof. RNDr. Anna Strunecká, DrSc. je pre Vás dostatočne kvalifikovaná? Alebo snáď chcete povedať, že nie? Stavím sa, že v otázke očkovania či imunológie jej Vaša kvalifikácia nesiaha ani po členky. Ale to je aj tak fuk, lebo nie je dôležitý papier, ale to, čo človek naozaj vie.

Jedno som sa v rámci argumentačných sporov naučil: komu došli vecné argumenty, utieka sa k osobným útokom. Toto bol ďalší skvelý príklad tohto pravidla.

A článok zo CNN má byť akože argumentom vo v zásade vedeckom spore? To je zlý vtip alebo praktická ukážka Vašej hyper-kvalifikácie? V CNN už odznelo toľko ľahko preukázateľných lží, že sa mi ani veriť nechce, že by niekto vôbec ešte mohol používať články zo CNN ako argumenty.

A chlapci sú cca 4x častejšie autistami než dievčatá údajne kvôli tomu, že (v priemere) nemajú tak dobré schopnosti prirodzenej detoxikácie tela, ako majú (v priemere) dievčatá.

Pridať nový príspevok