Re:Re:Re:Re:Re:Vsetko je len business...

Peter | 21.06.2012

Ak skutočne hľadáte informácie a samostatne ich študujete, tak moja úcta, lebo to lekári robia málokedy. Ak len copy-pastujete nejaké linky, tak moju úctu odvolávam.

Prvý odkaz je prehľadový článok. Na to, aby mohol zaujať nejaké stanovisko, musel by mať podklady. Lenže ohľadom chronických následkov očkovania v podstate neexistuje vedecky platný výskum. Cochrane to už raz skonštatoval. Kde nič nie je, ani smrť neberie, a ani prehľadový článok s tým nič neurobí.

Druhý odkaz predstavuje štatisticky slabú prípadovo-kontrolnú štúdiu. Dáta sa dajú ohýbať akokoľvek, aby ste dostali želaný výsledok, stačí ak správne zvolíte skupiny. Na toto existuje len jeden liek - dvojito zaslepené a placebom kontrolované, lenže takúto štúdiu o očkovaní a jeho dlhodobých vplyvoch nenájdete.

Tretí a štvrtý odkaz varí z 100x vylúhovaného čaju o tom, ako Dr. Wakefield manipuloval dátami, pritom už dva znalecké posudky zistili, že žiadne dôkazy o manipulácii neexistujú.

Piaty odkaz je konečne k veci, skúmal súvislosť glutamátových receptorov NMDA. To je veľmi zaujímavé, pretože práve tieto receptory sú zapojené do excitotoxickej reakcie, ktorá môže byť vyvolaná očkovaním, a ktorá môže poškodiť mozog a spôsobiť mitochondriálnu disfunkciu, ktorá už bola súdom uznaná ako priama príčina autizmu (prípad Hannah Poling). Odporúčam do Vašej pozornosti článok prof. Blaylocka https://www.slobodavockovani.sk/news/vakciny-vyvoj-nervoveho-systemu-a-poruchy-autistickeho-spektra-1-cast/

Pridať nový príspevok