Re:Re:Re:Re:Re:Re:Vsetko je len business...

Elia | 21.06.2012

Opäť opakujem, netvrdím, že autizmus je čisto genetické ochorenie, ale genetika je s ním silne spätá - potvrdzujú to aj nové štúdie.
https://en.wikipedia.org/wiki/Causes_of_autism

A toto vám tiež odporúčam prečítať a sledovať túto stránku, neviem či o nej vôbec niečo viete, tam sú totiž ozajstné a pravdivé informácie o autizme:
https://www.autism.com/index.php//treating_herbert1

Vidím, že nemáte ani poňatia ako fungujú gény. Možno si myslíte, mám gén=dostanem chorobu a hotovo. Nie je to tak. Genetika je oveľa zložitejšia. Ja sa tu len snažím vyvrátiť vec, ktorú tu tak vehementne obhajujete, že autizmus môže byť vyvolaný očkovaním, čo dosiaľ nie je dokázané. To je všetko. Aj keby sa nakoniec zistilo, že genetika prispieva k vzniku autizmu len veľmi málo, stále sa nič nemení na fakte, že s vakcináciou sa dosiaľ nepotvrdilo spojenie.
Ale vidím, že aj keby som bola najväčším odborníkom aj podľa vašich kritérií, ktoré sú neviem aké, tak by som vás nedokázala presvedčiť. Tón vašich príspevkov a stránky, na ktoré odkazujete, ma presvedčil, že patríte ku obhajcom konšpiračných teórií, ktorí bez poriadneho spiknutia nie sú spokojní.

Pridať nový príspevok